Головна
>
Новини
>

«Українська пісня» шукає талановитих молодих виконавців

«Українська пісня» шукає талановитих молодих виконавців

Проект «Українська пісня» оголосив старт прийому заявок від молодих виконавців та гуртів. Він триватиме до 1 червня, після чого 17 серпня на стадіоні «Арена Львів» відбудеться церемонія нагородження та концерт.

До участі запрошуються гурти, дуети та сольні виконавці будь-якого жанру. Головна вимога – записана на професійній студії пісня українською. Заповнити заявку на участь можна тут.

«Для молодих артистів «Українська Пісня» – це відмінний стартовий майданчик і шанс проявити себе перед широкою аудиторією слухачів. Щороку ми оголошуємо конкурсний відбір серед нових імен на українській сцені – і отримуємо сотні заявок з усіх куточків України. За результатами голосування експертної ради, а також слухачів, десятка фіналістів відбору отримує можливість виступити на «Арені Львів» в одному шоу разом з іменитими артистами», – розповідає співзасновник і арт-директор Проекту Василь Вовкун.

Також організатори оголосили першого хедлайнера «Української Пісні» цього року – гурт Без Обмежень. Квитки на подію можна придбати за посиланням.

Фото: прес-служба

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023