Головна
>
Відео
>

Відео дня: дебютний кліп нового проекту Нати Сміріної з Pur:Pur

Відео дня: дебютний кліп нового проекту Нати Сміріної з Pur:Pur

Новий експериментальний дует Astronata, що складається з саундпродюсера Іллі Місюри й вокалістки Нати Сміріної, представив перше лірик-відео на новий трек Pain. Режисеркою відео виступила Ася Ніколаєва.

Як зауважила Ната Сміріна, учасниця гуртів Pur:Pur і Astronata, це було схоже на магічний збіг світів і обставин. Відеоряд на Pain знімали на вулицях Сан-Франциско. Головні ролі виконали Владислав Козлов, артист балету, в минулому танцівник “Большого театру”, а нині соліст San Francisco Ballet, і американська актриса Кендра Макфі.

«На знімальному майданчику між Кендрою і Владом зав’язалися дивні почуття і вібрації. Тому в цьому відео ми бачимо не просто танці, міські локації Сан-Франциско і красиву блондинку актрису, а метафоричну історію болю і любові й ту саму хімію, яка трапляється між людьми, іноді навіть зовсім незнайомих між собою, які в одному великому місті живуть передчуттям зустрічі та, одночасно, розставання один з одним», – коментує режисерка Ася Ніколаєва.

Astronata також зараз працює над саундтреком і саунд-дизайном для короткометражного фільму On a Whim (Примха), який зняла Ася Ніколаєва. On a Whim буде представлений на відомому американському кінофестивалі незалежного кіно Sundance Film Festival. Також обидві команди замислюються про створення повнометражного фільму.

Нагадаємо, що останню свою роботу харківський гурт Pur:Pur презентував майже рік тому. А останній офіційний кліп гурту вийшов наприкінці 2017-го.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024