Головна
>
Музика
>

Відео дня: дивимося кліп Крихітки на пісню «Ланцюг»

Відео дня: дивимося кліп Крихітки на пісню «Ланцюг»

Гурт Крихітка випустив пісню Ланцюг і кліп на неї у колаборації з фондом «Повернись живим», аби привернути увагу суспільства до реабілітації ветеранів. 

Пісня була написана до повномасштабного вторгнення. Фронтвумен гурту Олександра Кольцова, що спершу трек звучав як особиста історія: 

«Ти тримаєшся за людину, інколи надто сильно, так, що світ втрачає сенс, коли її не стає. Сьогодні ми всі тримаємось одне за одного, тримаємо одне одного, Україна — це один великий ланцюг: військові, цивільні, рідні. І ми всі виявились міцнішими, ніж ми думали».

Нині ж пісня розповідає про те, як люди повинні підтримувати одне одного. До кліпу увійшли кадри з відбору до національної збірної України в Invictus Games. У них, за словами вокалістки, зображені люди, які подають приклад роботи над собою. 

Кліп зняли у колаборації з фондом «Повернись живим», аби зібрати кошти на реабілітацію ветеранів через спорт і забезпечити національну збірну України в Invictus Games.

У фонді наголосили, що наразі немає точної статистики щодо кількості ветеранів, які пройшли російсько-українську війну, втім за деякими прогнозами їх буде до двох мільйонів:

«Адаптивні види спорту є можливістю продовжувати активне повноцінне життя в умовах, коли тіло має значні обмеження після поранення чи захворювання. Вони дозволяють нашим захисникам і захисницям відновити віру в себе», — зазначає керівник ветеранського відділу «Повернись живим» Тарас Ковалик.

Зібрані кошти підуть на програму спортивної реабілітації захисників, які отримали поранення та травми під час бойових дій.


Читайте також: Відео дня: дивимося кліп на тікток-хіт Parfeniuk «Провела екскурсію 2.0»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024