Головна
>
Новини
>

BAYDUZHE — маніфест від Koloah та OTOY, що закликає не ігнорувати вибори

BAYDUZHE — маніфест від Koloah та OTOY, що закликає не ігнорувати вибори

Київський саундпродюсер Koloah і музикант OTOY у рамках ініціативи #вліпизасебе створили музичний маніфест BAYDUZHE. Цим вони хочуть показати молоді, що варто бути активним та свідомим, коли справа стосується власного майбутнього.

У кліпі також знялись музиканти Іван Збараський, Катерина Офліян, хореограф і засновник Apache Crew Анатолій Сачивко, тату-майстриня Уляна Нєшева, художниця Аліна Заманова, а також блогери, художники, фотографи, продюсери та стилісти.

Основна ідея треку: «Байдуже хто ти, якщо тобі не байдуже».

Автори маніфесту запевняють, що неважливих голосів не буває, та намагалися показати голосування візуально актуальним.

Проєкт реалізовує громадська організація Global Office, а розробкою маніфесту займалося креативне агентство ANGRY

«Байдуже хто ти, якщо тобі не байдуже. То основний концепт і меседж. Відсутність будь-яких рамок чи кордонів у самопроявленні, позиціюванні, стилі життя. Ми маємо можливість жити й розвиватись у вільній країні незалежно від того, яким шляхом ідемо. Проте будь-який із цих шляхів — втрачений, якщо паралельно ми забуваємо свою громадську позицію та нехтуємо своєю ж соціальною усвідомленістю», — прокоментував свою позицію співавтор треку, київський музикант OTOY.

Дмитро Авксентьєв (Koloah), автор музики:

«Я відразу визначився зі звучанням і виконавцем. Ми давно хотіли попрацювати зі Славіком, і це був відмінний шанс. Композиція звучить у дусі початку 00-их. Це такий сируватий, трохи наївний, але чесний саунд. Епоха змін і нонконформізму. Нам здалося, що тематика підходить нашому часу. А з приводу виборів — звичайно потрібно йти і голосувати. Мені здається, молодь часто недооцінює свою силу. Це майбутнє країни, і воно залежить від нас. Хоч іноді здається, що ні».

Катерина Офліян, з гурту Ofliyan:

«Наше середовище безпосередньо залежить від того, кого ми обираємо топменеджерами й керівниками. Чи будуть велодоріжки, чи будуть пандуси, комфорт і затишок у нашому власному домі — залежить від нас. Мало просто проголосувати, важливо розібратися, хто популіст, хто спойлер, а кому ми дійсно довіримося, знаючи його репутацію. Піти на вибори — дуже легко, але який великий ефект це може мати. Ми здатні змінювати своє майбутнє, якщо самі захочемо і візьмемо на себе цю відповідальність».

Ініціатива не має на меті просунути окрему партію або кандидата. Мета кампанії — мотивувати молодь бути свідомою й активною у питаннях власного майбутнього. Проєкт реалізовує громадська організація Global Office, у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID і здійснюється Pact Ukraine.

Нагадуємо, ми писали про найважливіше на українській панелі міжнародної конференції Waves Vienna 2020

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023