Вікіпедія проводить конкурс статей про музику

З 1 по 30 червня Вікіпедія проведе конкурс статей про музику. Його мета — покращити висвітлення музичних тем у Вільній енциклопедії. Організатором є громадська організація «Вікімедіа Україна».

«Основною метою проведення цього конкурсу є наповнення української Вікіпедії статтями про музику, — зауважує ініціаторка конкурсу Юліана Царук. — Зараз в найпопулярнішій енциклопедії всього приблизно 29 000 статей про музику, що становить менш як 4% всіє кількості статей. Якщо порівняти з нашими сусідами, польською Вікіпедією, це більші ніж вдвічі менше (приблизно 70 000, понад 5% всіх статей в польській вікі)».

Для того, щоб взяти участь необхідно створити нову або суттєво доповнити наявну статтю про теорію музики, композиторів, виконавців тощо з використанням конкурсного шаблону. Їх оцінювання буде проходити за наступними критеріями: відповідність і розкриття теми, оформлення та розмір статті. Серед членів журі композитор і засновник Вікіпроект:Музика Андрій Бондаренко, музикознавці Григорій Ганзбург, Юрій Булка, Стефанія Олійник, організаторка концертів Ляна Мицько та активні автори статей у Вікі.

Переможцями конкурсу стануть два користувачі, які отримають приз у 5000 грн. Також, будуть оголошені додаткові номінації, переможці яких теж отримають цінні призи.

Нагадаємо, що нещодавно ми запустили бета-версію Бази даних українських музикантів та альбомів. Прочитати навіщо ми це зробили та як нам можна допомогти можна за посиланням.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.