Головна
>
Кіно
>

Відео дня: дивимося трейлер фільму «Яремчук: Незрівнянний світ краси»

Відео дня: дивимося трейлер фільму «Яремчук: Незрівнянний світ краси»

11 липня вийшов трейлер фільму від студії Knife! Films про першу українську попзірку — «Яремчук: Незрівнянний світ краси». Режисером стрічки став Артем Григорян, продюсером — Максим Сердюк, а ініціаторкою та виконавчою продюсеркою — Марія Яремчук. У всеукраїнський кінопрокат фільм вийде з 8 серпня.

Назарій Яремчук — народний артист УРСР і Герой України, який зробив українську пісню модною та відомою. Ініціювала створення фільму про музиканта ще у 2021 році його донька, співачка Марія Яремчук. Відтоді почалася робота над вивченням архівів, збором інформації та пошуком героїв. 

Документально-біографічна драма розповідає про перемогу на конкурсі «Пісня-71» з піснею «Червона рута», смерть Володимира Івасюка, гастролі по різних континентах, виступи в Чорнобилі. Через спогади близьких, особисті щоденники та ексклюзивні хроніки фільм висвітлює життя Назарія Яремчука та його шлях до міжнародної слави.

Фільм включає ексклюзивні розповіді дружини артиста Дарини, доньки Марії, колег та учасників «Смерічки», а також аналіз його культурного внеску музичними експертами. У стрічці вперше звучать уривки з особистих щоденників Назарія, які режисер Артем Григорян використав як закадровий голос.

Українська премʼєра фільму відбулася на фестивалі глядацького кіно Миколайчук Open, де стрічка стала фільмом-закриттям:

«Сьогодні українцям як ніколи важливо повертатися до своєї історії та знаходити нових героїв. Зберігати про них памʼять і переосмислювати. Під час фестивальної премʼєри фільму більшість глядачів були у сльозах, а в кінці дякували й аплодували стоячи декілька хвилин. Ось тоді я зрозумів, що ми зробили потрібну і своєчасну роботу. Дуже хочеться, щоб якомога більше людей подивилися цей фільм і зрозуміли, яку спадщину артист по собі залишив. Щось буває модним або актуальним певний період. Але Назарій Яремчук, його особистість і музика — поза часом. Запрошуємо відкрити для себе його незрівнянний світ краси», — коментує продюсер фільму та співзасновник студії KNIFE! Films Максим Сердюк.


Читайте також: «Забуття — це найгірше». Авторка ініціативи «Харків: Місто, де стіни говорять» Анастасія Ликова про важливість популяризації вуличного мистецтва під час війни

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024