Головна
>
Новини
>

Жадан і Собаки випустили кліп, який зняли у Старобільську

Жадан і Собаки випустили кліп, який зняли у Старобільську

Ще в жовтні гурт Жадан і Собаки випустив ліричний трек «Ріка», а сьогодні, 29 листопада, презентували відеокліп на цю пісню. Кліп знятий у Старобільську в межах проєкту «З країни в Україну», який має на меті показати з нових ракурсів міста Сходу та Півдня України.

Головні ролі у відеоролику виконали фронтмен гурту та письменник Сергій Жадан та акторка Ірина Веренич-Островська.

Проєкт «Натхнення Сходу» має на меті привернути увагу до міст на сході та півдні України за допомогою відомих артистів. «Натхнення Сходу» реалізовано в межах фестивалю «З країни в Україну», що відбувся влітку 2021 року в 11 містах – Слов’янську, Краматорську, Бахмуті, Дружківці, Добропіллі, Мирнограді, Станиці Луганській, Старобільську, Щасті, Херсоні та Маріуполі.

Режисером та творчим куратором проєкту став відомий український режисер та кліпмейкер – Віктор Придувалов, який також зняв ролик на пісню «Ріка».

«Для нас це історія про невипадковість зустрічей і розлук, про місця, які нас тримають і дороги, які нас ведуть. Ми взяли доволі нехарактерну для нас пісню – ліричну й дуже приватну. І нам цікаво було зняти на неї відео саме на Луганщині, оскільки концерти там і поїздки туди вони щоразу приватні й особливі», – поділився раніше враженнями учасник гурту Жадан і Собаки – Сергій Жадан.

Раніше в межах цього проєкту Христина Соловій презентувала відеокліп на пісню «До краю».

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024