Головна
>
Новини
>

Жадан і Собаки випустили кліп, який зняли у Старобільську

Жадан і Собаки випустили кліп, який зняли у Старобільську

Ще в жовтні гурт Жадан і Собаки випустив ліричний трек «Ріка», а сьогодні, 29 листопада, презентували відеокліп на цю пісню. Кліп знятий у Старобільську в межах проєкту «З країни в Україну», який має на меті показати з нових ракурсів міста Сходу та Півдня України.

Головні ролі у відеоролику виконали фронтмен гурту та письменник Сергій Жадан та акторка Ірина Веренич-Островська.

Проєкт «Натхнення Сходу» має на меті привернути увагу до міст на сході та півдні України за допомогою відомих артистів. «Натхнення Сходу» реалізовано в межах фестивалю «З країни в Україну», що відбувся влітку 2021 року в 11 містах – Слов’янську, Краматорську, Бахмуті, Дружківці, Добропіллі, Мирнограді, Станиці Луганській, Старобільську, Щасті, Херсоні та Маріуполі.

Режисером та творчим куратором проєкту став відомий український режисер та кліпмейкер – Віктор Придувалов, який також зняв ролик на пісню «Ріка».

«Для нас це історія про невипадковість зустрічей і розлук, про місця, які нас тримають і дороги, які нас ведуть. Ми взяли доволі нехарактерну для нас пісню – ліричну й дуже приватну. І нам цікаво було зняти на неї відео саме на Луганщині, оскільки концерти там і поїздки туди вони щоразу приватні й особливі», – поділився раніше враженнями учасник гурту Жадан і Собаки – Сергій Жадан.

Раніше в межах цього проєкту Христина Соловій презентувала відеокліп на пісню «До краю».

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023