Головна
>
Новини
>

Українські музиканти озвучать “Тамплієри” Жадана

Українські музиканти озвучать “Тамплієри” Жадана

9 лютого у київському Планетарії відбудеться презентація аудіокниги “Тамплієри” Сергія Жадана, як повідомляє Karabas Live. Остання збірка поета буде озвучена такими музикантами, як Сергій Міхалок, Фоззі, Ірена Карпа, Сашко Положинський, Каша Сальцова, Тарас Чубай та інші.

z2

Аудіокнига “Тамплієри” виходить при підтримці Радіо Аристократи, Мiжнародної Лiтературної Корпорацiї MERIDIAN CZERNOWITZ та благодіного фонду Сергія Жадана. Окрім вже названих музикантів, в аудіокнизі можна буде почути голоси Сергія Жадана, Остапа Ступку, Олексія Горбунова, Ярослава Лодигіна, Дмитра Ярошенка та Анджеліки Рудницької.

На презентації буде можливість придбати збірку на CD-дисках. Окрім цього, аудіокнига буде доступна для купівлі на сайті Радіо Аристократи та інших інтернет-магазинах. Виручені кошти благодійний фонд Сергія Жадана направить на допомогу дітям військових, загиблих у АТО.

Нагадаємо, що минулого року гурт Жадан і Собаки випустив альбом Пси, який ввійшов у список найкращих альбомів 2016 за версією LiRoom.

Фотографія обкладинки: офіційна сторінка Сергія Жадана у Facebook/Валентин Кузан

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024