Головна
>
Музика
>

Як звучить столиця: композитор Євген Філатов створив музику зі звуків Києва

Як звучить столиця: композитор Євген Філатов створив музику зі звуків Києва

15 березня вийшов п’ятий випуск музичного тревел-шоу «Як звучить світ…Україна», присвячений Києву. Авторами проєкту є Наталія та Євген Синельникові, а музику написав саундпродюсер гурту Onuka Євген Філатов. У композиції вони зібрали звуки, з якими у багатьох людей асоціюється Київ. Це етнічні мотиви вуличних музикантів, електронна музика київських DJ-їв і звуки пам’яток міста.

У результаті поєднання звуків вийшов ритмічний трек, який викликає асоціативний ряд, пов’язаний зі знайомими місцями міста.

«Київ серце нашої країни, в якому цілодобово вирує життя навіть в умовах війни. Та чи знали ви, що можна почути його серцебиття, просто притиснувши руку, і відчути біт? У випуску я розкрию де, це можна зробити. А також буде багато інших цікавих місць та звуків, які для когось стануть нагадуванням приємних моментів з життя або мотивацією відвідати столицю», поділився Євген Філатов

Також у цьому випуску один із сюжетів присвятили ГО «Волонтерський рух “Толока”», під керівництвом якого небайдужі українці зібралися для розборів наслідків російських обстрілів на благодійних засадах.

«Як звучить світ…Україна» — тревел-проєкт про звучання українських міст. У першому сезоні автори об’їхали п’ять міст, аби зрозуміти, як звучить кожне. Це — Чернігів, Одеса, Львів, Карпати, Київ і довоєнний Харків.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
21 хв. тому
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024