Головна
>
Плейлисти
>

Допомога залу. Плейліст музикантів, про яких ми ніколи не писали

Допомога залу. Плейліст музикантів, про яких ми ніколи не писали

LiRoom LiRoom
27 Березня, 2020

Наша редакція щодня отримує десятки листів з релізами, моніторить соціальні мережі, телеграм-канали та стрімінги й саме так формує повноцінну базу українських альбомів, кліпів та синглів. Після цього четверо наших редакторів – Льоша Бондаренко, Катя Ятель, Артем Рісухін та Лєра Пірус – відслуховують щомісяця цей масив інформації та обирають найцікавіші. Так ми визначаємо, про які релізи писати новини та що брати у рубрику «Зорепад релізів».

Але подекуди через коментарі та відгуки наших читачів у нас виникає відчуття, що ми можемо через власний смак ставити обмеження на релізи, які могли б бути вам цікавими. Саме тому ми запускаємо нову рубрику – «Допомога залу».

Формат простий – раз на кілька місяців ми збиратимемо плейліст на SoundClound актуальних треків, які не пройшли відбір нашої редакції. Даємо вам тиждень на те, щоб послухати його та обрати три гурти, які вам сподобалися (свій вибір можете писати будь-куди – фейсбук, твітер, інстаграм, телеграм-чат). За результатом тижня ми сформуємо список із кількох виконавців, про яких випустимо повноцінні, комплексні матеріали.

Отже, для першої частини «Допомоги залу» ми зібрали 30 треків, що вийшли у 2020-му. Слухайте, обирайте улюблені та пишіть нам!


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube. Підтримати проєкт можна тут!

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 години тому
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 дні тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024