Допомога залу. Плейліст музикантів, про яких ми ніколи не писали

Наша редакція щодня отримує десятки листів з релізами, моніторить соціальні мережі, телеграм-канали та стрімінги й саме так формує повноцінну базу українських альбомів, кліпів та синглів. Після цього четверо наших редакторів – Льоша Бондаренко, Катя Ятель, Артем Рісухін та Лєра Пірус – відслуховують щомісяця цей масив інформації та обирають найцікавіші. Так ми визначаємо, про які релізи писати новини та що брати у рубрику «Зорепад релізів».

Але подекуди через коментарі та відгуки наших читачів у нас виникає відчуття, що ми можемо через власний смак ставити обмеження на релізи, які могли б бути вам цікавими. Саме тому ми запускаємо нову рубрику – «Допомога залу».

Формат простий – раз на кілька місяців ми збиратимемо плейліст на SoundClound актуальних треків, які не пройшли відбір нашої редакції. Даємо вам тиждень на те, щоб послухати його та обрати три гурти, які вам сподобалися (свій вибір можете писати будь-куди – фейсбук, твітер, інстаграм, телеграм-чат). За результатом тижня ми сформуємо список із кількох виконавців, про яких випустимо повноцінні, комплексні матеріали.

Отже, для першої частини «Допомоги залу» ми зібрали 30 треків, що вийшли у 2020-му. Слухайте, обирайте улюблені та пишіть нам!


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube. Підтримати проєкт можна тут!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.