Головна
>
Рецензії
>

Відгук на сингл «Мамині слова» гурту Without Limits

Відгук на сингл «Мамині слова» гурту Without Limits

Без Обмежень, як і обіцяли, видали новий матеріал. Мужики сказали – мужики зробили. В одному з інтерв’ю лідер гурту Сергій Танчинець розповідав про те, що станом на  кінець квітня робота над піснею «Мамині слова» була вже на фінальній стадії, а саму пісню вже можна було презентувати 25-го квітня на тому ж концерті, де хлопці презентували відео на пісню «Налий мені вина». Але Without Limits прийняли рішення, що презентація нової пісні ще зачекає. Та і справді, дві прем’єри за концерт – то як два батони в одну пельку. Але то таке.

В останній день весни  реліз пісні «Мамині слова» відбувся в мережі. Наступного дня сінгл презентували на радіо, та в інтерв’ю до презентації розповіли про передумови та обставини створення пісні (інтерв’ю шукайте на офіційних сорінках гурту в соц. мережах).

Гурт дав матеріал – аудиторія має давати фідбек. Нам також є що сказати.

Перш за все хочемо подякувати хлопцям за те, що не спекулють на темі подій, що відбувались під час написання цього треку і що, власне, зумовили його народження. Це той рівень порядності, до якого декому з інших виконавців як до неба рачки. За це вам, Without Limits, велечезне спасибі і безмежна шана.

Текст пісні, як розповідав Сергій Танчинець, був написаний за 15-20 хвилин. Ви можете собі уявити увесь обшир енергії і емоцій, що може вичавити з людини текст за такий термін? Причому текст вийшов таким, що дістає до струни між легенями і хребтом та грає її. Такий обшир енергетики є в словах цієї пісні.

Щодо інструментальної частини сінглу, складається враження, що вийшов ремікс на пісню «Мамині слова». Нехай тільки мене не бьють ногами. Увесь той емоційний масив, що закладений у текст, стає важко сприймати через динаміку, яку дають семпли. Таку пісню хотілося б чути більш акустичною з живою тонкою перкусією.

Але не варто забувати, що критик – то чувак, який розповідає автору, як би він зробив на його місці, якби вмів. Загалом, пані та панове, маємо цікаве авторське вирішення пісні, яка безумовно заслуговує на увагу, бо якби не заслуговувала – ми б про неї не говорили.

Критика – критикою, але цю пісню треба слухати самому/самій, щоб мати власне ставлення до неї.

Приємного прослуховування!

Автор матеріалу: Сергій Міщенко

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024