Головна
>
Музика
>

Відеошоу «Не за кадром»: Антон Слєпаков про українізацію, лейбл Dnipropop та як змінилася музична індустрія

Відеошоу «Не за кадром»: Антон Слєпаков про українізацію, лейбл Dnipropop та як змінилася музична індустрія

У межах відеопроєкту «Не за кадром» журналіст Рома Шишкін спілкується з артистами напередодні їхніх сольних концертів і показує, що відбувається за лаштунками. Учасником нового випуску став співавтор проєкту warнякання Антон Слєпаков.

warнякання — це документально-терпевтичний проєкт музикантів Антона Слєпакова та Андрія Соколова. До нього увійшли 23 треки, перезаписані та зведені Антоном та Андрієм в Дніпрі. Над мастерингом та зведенням вони працювали на домашній студії музиканта Юри Буличева (Monotonne), тому, за словами авторів, «композиції звучать по-домашньому тепло та носять в собі терапевтичний ефект».

«WARНЯКАННЯ – це наш спосіб документування і терапії, а ще можливість залишитись людиною. Не захлинутись в чорному потоці ненависті, не збожеволіти, бачачи, що ці нелюди роблять з нашою країною. І ще єдина фінансова можливість допомогти нашій армії та нашим волонтерам»,  кажуть хлопці.

warнякання став найкращим альбомом року за версією «Золотої Зорі Лірум». До речі, це перша подібна нагорода для Антона Слєпакова за понад 30 років роботи з музикою.

«З 23 треків, кожен з яких розбиває серце, мені особливо важливий і близький Клуб, якого нема, присвячений дніпровському клубу Модуль, команда якого з перших днів повномасштабної війни воює та волонтерить. Ми живемо у час, коли мистецтво, справжнє мистецтво рафінується у своїй життєтворчій функції, стає критично важливим. Таким є і warнякання. Це альбом про нас, для нас. Це найважливіше музичне висловлювання минулого року», — писав у своїй рецензії музичний оглядач Лірум Артем Рісухін.

В інтерв’ю для «Не за кадром» Антон Слєпаков розповів про те, коли та чому повернувся до творчості після повномасштабного вторгнення, співпрацю з дніпровським лейблом Dnipropop та як популяризувати українську культуру.

Щоб не пропустити наступні випуски відеошоу «Не за кадром» підписуйтеся на наш YouTube-канал.


Читайте також: Відеошоу «Не за кадром»: Rohata Zhaba про сценічні образи, творчість у Харкові, печеру на балконі

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024