Головна
>
Анонси
>

Відео дня: шоукейси українських гуртів на Am I Jazz 2020

Відео дня: шоукейси українських гуртів на Am I Jazz 2020

Цього року фестиваль Am I Jazz? святкує 5 років. На жаль, фестиваль не може організувати різноманітну програму з міжнародними артистами цього року через кризу. Проте організатори вирішили сконцентруватись на локальній сцені. Am I Jazz? презентує українські проєкти, що обділені заслуженою увагою, пропонує нові колаборації, та привертає увагу світової аудиторії до української сцени.

Фестиваль проходить у двох частинах. На першій частині минулого тижня відбулись шоукейси музикантів у партнерстві з Українським Інститутом. Концерти також транслювались на фестивалі Amersfoort Jazz festival (Нідерланди), клубі ŻAK (Польща), на Jazzthing TV (Німеччина) тощо. Усі записи виступів можна переглянути на офіційному YouTube каналі фестивалю.  

Ось, хто вже виступав на онлайн-версії Am I Jazz? 2020:

Yuriy Seredin Quartet 

Юрій Середін, піаніст та один з найцікавіших композиторів нашої сцени. Його дебютний альбом Asylum Search (2018) отримав нагороду A-prize як найкращий джазовий альбом року.

Marevo 

Нове тріо одеситів Андрія Показа, Мирослава Пятнікова та Даніеля Кастро, яке сформовалось під час карантину.  

Danylo Vinarikov Ensemble 

Дніпровська сцена була представлена прогресивним квартетом Данила Вінарікова. Він презентував свій новий альбом Industrial Song, присвячений монолітним пейзажам рідного міста. 

IMAGOjazz

Молодий проєкт зі Львова, що поєднує імпровізаційну музику з народною мелодикою. У грудні цього року IMAGOjazz планує випустити дебютний альбом. 

Dennis Adu Quintet 

Один із найвідоміших українських джазових колективів. На концерті музиканти презентували музику з майбутнього альбому Sunlight Above the Sky. Платівка має вийти у грудні цього року.  

Друга частина фестивальної програми відбудеться з 25 по 29 листопада. Це будуть трансляції концертів Dennis Adu Big Band, Ігоря Цимбровського, Світлани Наньо та двох експериментальних дуетів, створених спеціально для фестивалю: Геогрій Потопальский (UN) з Крістіною Кірік, та Дмитро Авксентьєв (Koloah, Voin Oruwu) з Деннісом Аду. Більше інформації з’явиться згодом. 

Фестиваль відбувається за підтримки Українського культурного фонду.


Читайте також: урбаністична етноказка від україно-німецького гурту Ganna.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024