Головна
>
Анонси
>

Ліам Ґаллагер став хедлайнером фестивалю Atlas Weekend

Ліам Ґаллагер став хедлайнером фестивалю Atlas Weekend

Київський фестиваль Atlas Weekend, який пройде з 9 по 14 липня на київському ВДНГ, оголосив ім’я третього хедлайнера. Ним став британський музикант Ліам Ґаллагер. Це буде його перший виступ в Україні.

Ліам Ґаллагер – одна з найважливіших персон брит-попу 90-х, співзасновник та вокаліст вже легендарного гурту Oasis (1991-2009), екс-фронтмен гурту Beady Eye (2009-2014), а наразі сольний артист. У 2017-му він випустив дебютний сольний альбом As You Were, який отримав 71 бал на Metacritic. А ще він автор класного твіттер-акаунту.

Якщо вірити сайту Setlist.fm, на своїх концертах окрім пісень зі свого альбому, Ґаллагер також виконує пісні Beady Eye та Oasis. У тому числі й Wonderwall, Live Forever допомогли обратита інші з тих, які йому фани.

Наш головний редактор Льоша Бондаренко вже чув Ліама на торішньому Sziget, після чого він, зокрема, писав:

«Галлахер все-таки удивителен. Глобально, ничего не происходит, но ты не можешь не поразиться его мощи. Это титан на сцене, легенда во плоти. Он дерзок, зол и агрессивен. Он сыграл на 30 минут меньше, чем должен был. Но все равно производит впечатление. Единственное, чего ему принципиально не хватает – это Ноэля. Увидев обоих братьев живьем, мне кажется, я начал понимать, в чем была магия Oasis. И почему она возможна только когда оба Галлахера одновременно выходят на сцену.»

Таким чином, Ліам Ґаллагер став третім хедлайнером AW-2019, приєднавшись до гуртів The Chainsmokers та Black Eyed Peas. Окрім них на фестивалі також виступатимуть Том Оделл, Майкл Ківанука, UNKLE, Tom Walker, Our Last Night, Adept, Little Big, Монеточка, АИГЕЛ, Порнофильмы, Тараканы!, Нейромонах Феофан, Ляпис-98 та інші. З українських команд вже оголошені виступи Space Of Variations, The Hardkiss, Jinjer, Вагоновожатые, KARNA.

Фото: прес-служба


Придбати квитки на фестиваль можна за посиланням.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024