Головна
>
Анонси
>

Техно як новий панк: до Києва їдуть протестні діджеї з Білорусі

Техно як новий панк: до Києва їдуть протестні діджеї з Білорусі

Цієї п’ятниці у Хвильовий прилетять Shumaboy та Papa Bo Selektah прямо з центру білоруського опозиційного руху, щоб на один вечір перемістити біло-червоно-білий прапор зі стіни у дворі за діджейський пульт. 

Belarus Outside Sound System — це білоруські діджеї, об’єднані солідарністю всієї Білорусі. Вони приїжджають до нас у рамках власної миротворчої промо-акції #музыкаоружие. Десанти першого флангу рейв-спротиву не залишають можливості лишитись осторонь прогресивного саунд-масиву Білорусі!

Саме вони організовують білоруські вуличні вечірки-протести #протесТАНЦЫ, граючи dj-сети прямо на мітингах. Ось, як це виглядає:

16 жовтня у Хвильовому гратимуть такі діджеї:

Papa Bo Selektah  (Belarus / authentic techno, afro future, forward-thinking music, world electronica) — діджей, що тонко відчуває зв’язок космічних синтезаторів з коренями підземних барабанів. Актуальний мінський селектор із вражаючою гастрольною географією та винятковим музичним смаком. Організатор масштабних клубних подій та фестивалів, продюсер кількох музичних колективів, засновник культурного центру «Корпус».

Для своїх слухачів Papa Bo завжди готує дуже рідкісні та дивовижні знахідки. Це нові та стилі електронної музики, змішані з корінними культурами інших народів: від Африки до Мексики.

Aliaxei Budzko aka shumaboy (Belarus / Electronica, Electro, Techno) — артист і талановитий музикант електронного проєкту SHUMA з Мінська, організатор музичної платформи та серії масштабних техно-рейвів «Сияние».

Читайте також: BAYDUZHE — маніфест від Koloah та OTOY, що закликає не ігнорувати вибори

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024