Техно-діджей LOUH виступить на вечірці в новому клубі Crest на Хрещатику

У Києві в новому клубі Crest на Хрещатику 9 листопада пройде перша вечірка Lost & Sound від творців вечірок Parental Advisory. Зазначається, що проєкт складатиметься з серії вечірок від промоутерів і діджеїв S. A. Tweeman і Sergen Makaren. Першим гостем стане діджей зі швейцарського творчого об’єднання і лейбла Les Points – LOUH.

«Lost & Sound – ідейне продовження проекту Parental Advisory, місце дія якого перенесеться в самий центр Києва – в клуб Crest. Тим часом вечірки під оригінальною назвою Parental Advisory продовжать своє існування в Клоузер. Першим гостем нового проекту стане діджей зі швейцарського творчого об’єднання і лейбла Les Points – LOUH. Його ім’я добре відоме музичним селекціонерам в жанрах ейсід, електро та гіпнотранса», – розповідають організатори.

Локальну підтримку швейцарському гостю складе Sasha Zlykh – частий гість рейвів Cxema та Veselka і засновник промо-групи Outer. А також засновники проекту Lost & Sound S. A. Tweeman і Sergen Makaren.

S. A. Tweeman і Sergen Makaren вперше опинилися за одним пультом ще у 2012 році. S. A. Tweeman – київський промоутер, який більше десяти років організовує вечірки в Києві. За цей час під його керівництвом запустилися проєкти клубів Heaven і L8 Park, вечірок Roxy Bar, L8 Night Tales, Чорний Сайгон, Parental Advisory і Veselka. Sergen Makaren – байєр концепт-стору The Icon, діджей і організатор вечірок Parental Advisory.

1 грудня 2017 року вони створили проєкт Parental Advisory – серію вечірок в Closer. За два роки в межах Parental Advisory вони провели 15 вечірок, на яких відіграли такі діджеї як Mor Elian, Courtesy, Roza Terenzi, D. Tiffany, Module Werk, Luca Lozano, Anastasia Kristensen і багато інших.

Нагадаємо, до Києва приїде новий електронний проєкт The Hacker. Дарко Лисень спеціально для LiRoom з’ясував, чим він відомий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.