Шокудапочьом: 10 музичних подій першої половини вересня

Новий сезон — нові концерти. Розібрались у найцікавіших подіях першої половини вересня та готові розповісти вам, де пройде лекція про джазові кавери, коли можна буде почути нову платівку Stoned Jesus та багато іншого.

4 вересня, понеділок

Шо: Лекція відомого джазового піаніста Фіми Чупахіна, на якій він розповість, чому джазові кавери стали трендом, що говорять опоненти і пропоненти цієї течії та що думають про це самі автори хітів і джазмени, які їх грають.
Куда: Музичний простір МК, 19:00
Почьом: 150 грн


7 вересня, п’ятниця

Шо: Київська презентація нової платівки гурту Stoned Jesus, з якої розпочнеться тур музикантів.
Куда: Bingo, 20:00
Почьом: від 200 грн

Шо: Виступ гурту Kadnay, які цього року презентували Україну на фестивалі Sziget. До речі, наш звіт з угорського “Острова Свободи” можна знайти за посиланням.
Куда: Зелений театр, 20:00
Почьом: від 300 грн


8 вересня, субота

Шо: Один в Каное зіграють у Києві одразу два концерти, проте через завантажену п’ятницю ми кличемо саме на другий.
Куда: Roof, 20:00
Почьом: від 600 грн

Шо: Не зовсім про музику, але за участі музикантів — дводенний TEDxKyiv, на якому зокрема можна буде почути виступи гуртів ЦеШо та Atmasfera, а також Сашка Положинського у супроводі оркестру та сет діджея Топольського.
Куда: АККО Интернешнл Выставочный Центр
Почьом: від 1500 грн


9 вересня, неділя

Шо: Виступ колишнього учасника проектів House Of Pain та La Coka Nostra Еріка Френсіса Шроді, відомого також як Everlast. Концерт буде присвячено 20-літтю платівки Whitey Ford Sings the Blues.
Куда: Зелений театр, 19:00
Почьом: 750 грн


12 вересня, середа

Шо: Спільний виступ проектів Влада Троїцього DakhDaughters та ЦеШо. Нагадаємо, що весною ми побували на презентації нової програми фрік-кабаре та розповідали вам про це.
Куда: Зелений театр, 19:00
Почьом: від 400 грн


13 вересня, четвер

Шо: Концерт Shahmen — сольного проекту репера Bless, який цього року презентував свою третю платівку. Виступ пройде у рамках світового туру Poison World Tour.
Куда: MonteRay Live Stage, 20:00
Почьом: 540 грн


14 вересня, п’ятниця

Шо: Вечірка від Worn Pop за участі британського аудіо-візуального дуету The KVB за підтримки українського електронного музиканта Geuxx.
Куда: Closer, 20:00
Почьом: 350 грн


15 вересня, субота

Шо: Концерт українського гурту Motanka, які цього року не лише стали першими представниками України на німецькому метал-фестивалі W:O:A Metal Battle, а й посіли на ньому друге місце.
Куда: Київський планетарій, 19:30
Почьом: від 200 грн

Фото: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.