В Києві пройде Dance Film Festival

Коли: 13-15 червня (п’ятниця-неділя)

Де: Кінопанорама

Купити квитки online

З 13-15 червня в «Кінопанорамі» пройде Dance Film Festival – фестиваль танцювального кіно з підбіркою кращих відеоробіт вуличних танців, короткометражними документальними стрічками про людей, котрі досягли своєї мрії і дійшли до вершини у танцювальній сфері, майстерними режисерськими роботами з танцюристами, від яких неможливо відірвати погляд.

Програма фестивалю буде розділена на 3 категорії:
UNDERGROUND – підбірка кращих відеоробіт про вуличні стилі – HIP-HOP, BREAKDANCE, KRUMP, HOUSE, POPPING;
DOCUMENTARY – 3 короткометражних фільми про людей, які зробили собі ім’я в танцювальному світі;
EMOTIONAL – самий неоднозначний блок, в якому зібрані роботи, що показують внутрішній світ танцюриста, його відчуття і переживання, майстерно передані режисерами.

На відкритті фестивалю на відвідувачів очікують незабутні перформанси від одних із кращих зірок української танцювальної сцени.

Про фестиваль:
Фестиваль призваний розвивати культуру сучасного танцю в Україні, доносити українській публіці світові тенденції у існуючих та абсолютно нових танцювальних стилях, шляхом демонстрації кращих відеоробіт на великому екрані.
Dance Film Festival – місце зустрічі професійних танцюристів та режисерів, глядачів з гарним смаком, шанувальників «красивої картинки» та сучасного мистецтва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.