Головна
>
Анонси
>

День народження ТНМК

День народження ТНМК

Коли: 14 червня (субота), 20:00

Де: Зелений театр

Вхід: 150-350 грн

Купити квитки

За давньою традицією на свій День народження гурт ТНМК грає концерт.

“Ми довго думали, чи робити захід цього страшного для України року і вирішили все ж таки зіграти. Бо тільки разом ми зможемо вгамувати той біль, що відчуває зараз кожен, синхронізувавши в такий спосіб відчуття, що життя триває і навколо – добрі люди”.

14 червня Танок на майдані Конґо зіграє спеціальну програму, в якій буде все, що ми відчуваємо на даний історичний момент.

Зустрінемось в Зеленому театрі.

 

Танок на Майдані Конґо (ТНМК) — український гурт, що виконує музику в стилях репкор, хіп-хоп, рок та фанк. Назва гурта була узята з одноіменної пісні ініціатором зміни назви став флейтист Максим Литвиненко, який полягав на тому, що тепер в групі грають люди з різних районів Харкова і взагалі треба співати англійською і мати англійську назву. Серед пісень, які існували на той момент і гралися виключно в дитячому садку серед тусуючої молоді була «Танец на площади Конго». В книзі «Історія Джазу» був гарний розділ про історію майдану Конго. Ось його приблизний зміст:
«Площа Конго в Новому Орлеані – місце, яке вважається батьківщиною джазу. Спочатку це був ринок з продажу рабів, згодом – місце їх культурних змагань. Зберігаючи свій африканський мелос та ритм, вони народили на цій площі спірічуел та блюз, з яких потім вийшли госпел та джаз».

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024