Головна
>
Анонси
>

У Києві таки пройде День Вуличної Музики

У Києві таки пройде День Вуличної Музики

У березні організатори Дня Вуличної Музики оголосили, що цього року він не буде проходити у Києві. Вони пояснювали це відсутністю бюджету на проведення концертів у столиці. Сьогодні стало відомо, що серія виступів пройде і в Києві.

19 травня понад 50 міст України відсвяткують День Вуличної Музики. У Києві це буде п’яте ювілейне святкування. Наразі відкрита реєстрація для музикантів за посиланням. За ним же можна буде також підтримати проект фінансово.

Як повідомили організатори, на рішення вплинуло неочікуване фінансування події від анонімного джерела. «20 квітня на рахунку ДВМ стало на 10 000 грн більше. Ця несподівана новина надихнула команду ДВМ Київ повірити в те, що спільними зусиллями ми проведемо свято музики в столиці», — розповідають організатори.

Тим не менш святкування усе ще потребує додаткових коштів. Оголошена сума наразі становить 150 000 гривень, які підуть на організацію щогодинних виступів живих гуртів на Пейзажній алеї, тенти від дощу та соня, фудкорт, зону відпочинку, біовбиральні, інформаційну підтримку свята, прибирання території та інші операційні витрати фестивалю. Також буде організовано трансляцію на Megogo.

Лайнап свята з’явиться незабаром.

Фото обкладинки: Facebook/ Анастасія Мантач

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024