Головна
>
Анонси
>

День Вуличної Музики влаштує вечірку-аукціон

День Вуличної Музики влаштує вечірку-аукціон

1 грудня організатори Дня Вуличної Музики влаштують вечірку-аукціон в барі Amigos на Подолі. План вечора команда заходу підготувала наступний:

  • 14.00-16.00 – збір та реєстрація бажаючих взяти участь в аукціоні; виступ гурту BeTwin, дуета Фрумін і Галайдюк, Дмитра Побережного.
  • 16:00-18:00 – вступне слово від команди заходу
  •  аукціон в підтримку Дня Вуличної Музики у Києві у 2019 році. Ведучі аукціону Денис Ржавський і Тома Рибка (гурт Счастливые люди)
  • супер-лоти для аукціону від: ONUKA, the Maneken, DakhaBrakha, Dakh Daughters, Masterskaya, Вагоновожатые, Океан Ельзи, Святослава Вакарчука, Христини Соловій, Pianoboy, Alina Pash, гурту Счастливые люди, Alloise, гурту Правиця, гурту Qarpa, Ray Band, Беz Обмежень, KULT, Familia Perkalaba, Тартак, Bahroma, Shri-ланка, Biplan, Marakesh, Epolets та ін.
  • 18:00-19:00 виступ гурту Ray Band
  • 19:00-23:00 DJ-sets Тома Рибка, DJ Kodzu, SECRET GUEST

Бар Amigos створив спеціальний коктейль в кольорах Дня Вуличної Музики під кодовою назвою #найкращийденьвроці. 100% коштів від продажу цього коктейлю підуть на підтримку майбутнього заходу, який відбудеться наприкінці травня 2019 року.

Нагадаємо, що минулий День Вуличної Музики був на межі скасування, саме через відсутність бюджету на проведення свята.Маємо надію, що цого разу організаторам вдасться зібрати потрібну суму.

Вартість входу – free donation. Всі зібрані кошти будуть витрачені на організацію Дня Вуличної Музики 2019. Деталі на сторінці заходу.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024