Головна
>
Анонси
>

Український інститут допоможе музикантам виступити на міжнародних шоукейсах

Український інститут допоможе музикантам виступити на міжнародних шоукейсах

Український інститут запустив першу програму, що допоможе українським музикантам виступити на міжнародних шоукейсах. Вона отримала назву Extra Sound. Усього Український інститут анонсував чотири відкриті конкурси такого штибу. 

Extra Sound – це програма, що спрямована на відбір музикантів на участь у міжнародному шоукейс-фестивалі The Great Escape у Великобританії з 13 по 16 травня. У її рамках Український інститут покриє організаційний внесок за участь, проживання та трансфер в обидва боки для відібраних на відкритому конкурсі музикантів. Організатори зазначають, що британськими візами музикантам доведеться займатися самостійно.

Музиканти, що подаються на Extra Sound мають мати українське громадянство та бути повнолітніми. Це фактично усі вимоги, які перед ними ставляться. До 11 лютого охочі мають заповнити заявку на сайті шоукейсу за посиланням. Подробиці про програму та перший відкритий конкурс за посиланням.

Нагадаємо, що 7 та 8 лютого 2020 року у Києві відбудеться міжнародний форум музичної індустрії Selector PRO, організований Британською Радою в Україні у партнерстві з незалежною ініціативою Music Export Ukraine. Про нього ми розповідали більше тут.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
10 години тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024