Головна
>
Анонси
>

Український інститут допоможе музикантам виступити на міжнародних шоукейсах

Український інститут допоможе музикантам виступити на міжнародних шоукейсах

Український інститут запустив першу програму, що допоможе українським музикантам виступити на міжнародних шоукейсах. Вона отримала назву Extra Sound. Усього Український інститут анонсував чотири відкриті конкурси такого штибу. 

Extra Sound – це програма, що спрямована на відбір музикантів на участь у міжнародному шоукейс-фестивалі The Great Escape у Великобританії з 13 по 16 травня. У її рамках Український інститут покриє організаційний внесок за участь, проживання та трансфер в обидва боки для відібраних на відкритому конкурсі музикантів. Організатори зазначають, що британськими візами музикантам доведеться займатися самостійно.

Музиканти, що подаються на Extra Sound мають мати українське громадянство та бути повнолітніми. Це фактично усі вимоги, які перед ними ставляться. До 11 лютого охочі мають заповнити заявку на сайті шоукейсу за посиланням. Подробиці про програму та перший відкритий конкурс за посиланням.

Нагадаємо, що 7 та 8 лютого 2020 року у Києві відбудеться міжнародний форум музичної індустрії Selector PRO, організований Британською Радою в Україні у партнерстві з незалежною ініціативою Music Export Ukraine. Про нього ми розповідали більше тут.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023