Головна
>
Sziget 2015
>

Показ фільму “FREE ENTRY”: Sziget та молодість

Показ фільму “FREE ENTRY”: Sziget та молодість

Вже зовсім скоро відбудеться один з найважливіших музичних фестивалів старого світу — феноменальний острів свободи Sziget! Всім, хто був хоч раз, хто не пропускає жодного, чи планує потрапити цього року — #KyivMusicFilm запрошує на свою другу подію — показ єдиної стрічки, якій офіційно вдалось закарбувати на плівці острів свободи — «Free Entry» угорської режисерки Yvonne Kerékgyártó. Показ відбудеться в Кінопанорамі 24 липня о 20:00.

Повнометражна художня стрічка «Вхід вільний» — це те, що ви завжди хотіли зробити, але боялись. Це те, як «відірватись на повну» в останні дні перед повноліттям. Як викреслити одразу декілька пунктів зі списку «зробити хоча б раз у житті». Як нелегально побувати на «Сігеті», потусити на бекстейджі, прокинутися під відкритим небом та співати що є сили улюблену пісню — все те, що асоціюється з кожним, хто хоч раз переходив міст на острів Обудай.

«Освіжаюча, скромна та щира розповідь, що наближає до повноліття та відображає підліткові роки кожного з нас. Музичний фестиваль, де деталі життя танцюють в ритм з музикою та де погляд режисера проходить через багато труднощів для того, щоб досягти особливої точки» – саме з такими словами нагороджували «Вхід вільний» на міжнародному кінофестивалі Cinema City в Угорщині.

Фільм отримав нагороду на престижному фестивалі SXSW, перемагав та був показаний на багатьох фестивалях навколо світу. Стрічка демонструватиметься угорською мовою з українськими та англійськими субтитрами.

Квитки можна купити онлайнНагадуємо, що Sziget 2015 в Будапешті відбудеться з 10 по 17 серпня. Хедлайнером першого дня, 10 серпня,  стане Robbie Williams. Також у лайн-апі цьогорічного фестивалю можна побачити такі гучні імена як Foals, Florence & The Machine, Alt-J, Kasabian, Interpol, The Subways, Limp Bizkit, Passenger, Enter Shikari, Jungle. І це ще не остаточний список список.

Тижневий квиток коштуэ 249 євро.

 

 

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024