Головна
>
Анонси
>

ГОГОЛЬFEST 2014. Зараз та тут

ГОГОЛЬFEST 2014. Зараз та тут

11-21 вересня в арткластері “Видубичі” відбудеться сьомий міжнародний мультидисциплінарний фестиваль ГОГОЛЬFEST 2014. 

“Концепція змінюється
Змінюється країна.
Змінюємося ми.

ГОГОЛЬFEST – відомий бренд, що переріс спочатку заявлені масштаби, це концепт який, об’єктивно, потребує розширення. І в Україні, і за кордоном звикли до того, що ГОГОЛЬFEST – найбільший в нашій країні мультидисциплінарний фестиваль. Фестиваль не тільки демонструє свіжий зріз сучасного мистецтва, але, в першу чергу, створює тренди.

Разом з тим, лише небагато хто знає, що ГОГОЛЬFEST офіційно зареєстрований як громадянське об’єднання. За всю історію існування ми провели безліч заходів, які гідно презентують Україну. Сьогодні ми не відмовляємося від них. Але відтепер у главу кута ставимо саме громадянську позицію. Бо пам’ятаєте? – ні бог, ні цар, ні герой. Тільки ти сам кожним кроком своїм визначаєш своє майбутнє. І твій обов’язок перед країною і перед самим собою – робити максимально добре все, що залежить від тебе,” – пише про цьогорічну концепцію фестивалю офіціна сторінка gogolfest.org.

ГОГОЛЬFEST вже сьомий рік поспіль збирає разом сучасний арт з усієї України та Європи. Як минулого і позаминулого років, фестиваль відбудеться на території механічного заводу на Видубичах. Фестиваль триватиме з 11 по 21 вересня.

“Підійміть повіки. Погляньте на світ ширше. Подивіться на стіни, що вигадали самі, та побачте, що немає перешкод – є лише вікна можливостей”.

Перфоманс-відкриття  фестивалю – “ЗАРАЗ ТА ТУТ”, за участю Orkestronika (Франція), театру-кабаре Che y Moche (Іспанія), фрік-кабаре Dakh Dаughters Band, перфомансиста Тамар Рабан (Ізраїль), Музичного Конструкторського Бюро (Мішуков, Кабанов, Борисов), fashion art, 100 танцюристів, десятків музикантів та ЖИВІ ДУШІ.

Купити квитки можна вже просто зараз. 

В рамках фестиваю на вас чекають: театральні перфоманси, концерти, відбірний кінематограф, камерна музика, фешн-арт, фуд-арт, воркшопи, література, еко-простір, лекції, майстер-класи та ін.

Більш детально ознайомитись з програмою ГОГОЛЬFEST 2014 можна ТУТ.

Карта фестивалю виглядає наступним чином:

Зустрінемось на ГОГОЛЬFEST 2014!

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024