29 Листопада у Циферблаті відбудеться Благодійний концерт в підтримку життя Даші Руголь

Кожен новий день навчає — новому, чи давно забутому старому. І кожен день навчає нас доброті — до себе чи до навколишнього світу. Але у чому секрет цієї доброти? А в усьому — у погляді, з яким ви зустрічаєте людей, у голосі, коли ви звертаєтесь до когось, у ваших діях — коли ви просто комусь допомагаєте, просто тому, що для вас це не складно — це і є ваша доброзичливість! Саме слово, тільки вдумайтесь — зичити добро, тобто ділитися добром!

І ось є людинка, котра над потребує вашої допомоги, вашої доброти. Адже немає нічого складного у цій дії — допомогти!
Даша Руголь — бандуристка, разом із сестрою Катею навчається у Київській Музичній Академії. Дівчата з дитинства живуть у Києві, разом вони — дует бандуристок, який вже мав купу концертів в Україні та поза її межами. І одного разу, під час гастролювання в Канаді, Даша потрапила в аварію. Нині дівчина знаходиться в Україні, але, на жаль, у комі.

І є людина, котру, можливо, ви всі добре знаєте — це Катя Гапочка, подруга Даші, вокалістка гурту «Гапочка», котра допомагала нам нещодавно на благодійному книжковому ярмарку. Так от Катя запрошує вас на концерт, у якому братимуть участь чудові виконавці, у концерті, створеному для вас, аби зігріти вас холодним вечором листопаду, аби ви допомогли тому, хто зараз у негоді.
І от Ваша допомога проста — прийти.

1

Гурти, які будуть створювати атмосферу вечора і дарувати свою творчість:

DIЯ
Zвуки Zемли
Ваня Якимов
Катя Гапочка

Де: Вільний простір Циферблат.
Коли: 29 листопада
Початок: о 18:00
Вхід: за цінами простору (перша година — 36грн, кожна наступна — 18грн).
Всі зібрані кошти перейдуть на допомогу у підтриманні життя Даші Руголь.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.