Головна
>
Анонси
>

HVOB виступлять у Києві уже цього літа

HVOB виступлять у Києві уже цього літа

Австрійський електронний дует HVOB уже вп’яте приїде до України з концертом. Виступ разом зі спеціальними гостями відбудеться на сцені ЮБК 20 серпня. Квитки можна придбати за лінком.

HVOB — електронний дует з Австрії, заснований Анною Мюллер (вокалістка, композиторка) та Паулем Валльнером (продюсер). Назва проєкту розшифровується як Her Voice over Boys.

Перші музичні проби HVOB привернули до себе увагу Олівера Колетцкі та лейблу Stil vor Talent, який підписав із ними контракт. Їх треки супроводжували модні покази дизайнера Елі Сааб. Анна записала саундтрек до документального фільму  Attention – A Life in Extremes і була номінована на Австрійську кінопремію за кращу музику, дует озвучував виставки в лондонському музеї Tate Modern.

«Це легка, але напориста електроніка. В основі їхньої музики лежить техно, але зверху додається дуже багато прошарків. Один із найбільш характерних треків, наближених до синтетичного саунду – Azrael із другої платівки. З іншого боку: треки Always Like This та Dogs із першого альбому, які можна назвати більш акустичними і камерними. Серед гуртів, із якими порівнюють HVOB – Bob Moses та David August. Хоча особисто мені вони нагадують дуже спокійну і лайтову версію Phantogram.» — так описував наш головний редактор їх музику.

Сет австрійців підкріпиться виступами гостей концерту. Ними стануть київські музиканти Koloah та Monoconda.


Читайте також: Balthazar презентують у Києві альбом Sand

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024