Головна
>
Анонси
>

Balthazar презентують платівку Sand у Києві цьогоріч

Balthazar презентують платівку Sand у Києві цьогоріч

Бельгійці Balthazar зіграють у Києві свою нову платівку, Sand. Концерт пройде 18 вересня на ЮБК.

Гурт Balthazar та сольні проєкти його учасників — часті гості в Україні. Вперше гурт відвідав Україну у 2016, презентуючи третій альбом, Thin Walls. Редакція LiRoom відвідала той концерт та назвала подію «тріумфом хорошого смаку киян». Після того із сольними концертами заїжджали Warhaus та J.Bernardt (та навіть коментували українські кліпи для нас). Нагадуємо, Warhaus — проєкт Маартена Девольдере, а J.Bernardt — сольник Йінте Депре.

Київський концерт відбудеться практично через 2 роки після презентації попереднього альбому гурту, Fever (відбулась 18 вересня 2019 року у Bel`Etage).

Прямо в турі Fever створювався наступний альбом Sand. Музиканти хотіли передати в ньому всю ту витонченість, радість і свободу, яку вони відчувають, стоячи на сцені.

«Ми робили багато такого, чого не робили раніше – раніше ми ніколи не використовували стільки барабанних семплів чи басових синтезаторів. Було дуже цікаво, і це класно спрацювало в цих піснях», — розповідає Маартен.

«Це був дуже сучасний спосіб створення альбому, через пов’язані з пандемією обмеження, і ми працювали дистанційно і спілкувалися електронно, а не в студії»,— додає Йінте.

Концерт відбудеться на березі Дніпра, Balthazar гратимуть на сцені ЮБК. У зв’язку з обмеженнями безпеки, квитків буде усього 1 000. Продаж розпочнеться 25 червня об 11:00.


Читайте також: Йінте Депре (J.Bernardt) про сольний проєкт, Україну та Бельгію, Balthazar та повернення до Києва.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024