Головна
>
Анонси
>

Камбек року: Я и Друг Мой Грузовик зіграють концерт з нагоди свого 25-річчя

Камбек року: Я и Друг Мой Грузовик зіграють концерт з нагоди свого 25-річчя

Дніпровський гурт Я и Друг Мой Грузовик повертаються заради ювілейного концерту на честь 25-річного ювілею. Виступ відбудеться 12 червня 2022 року на ЮБК.

Квитки можна придбати тут

Я и Друг Мой Грузовик — гурт, який утворився у 1997 році в Дніпрі. Він вирізнявся мінімалістичним складом: лише ритм-секція (Володимир Бусель (ударні) і Ростислав Чабан (бас)) та вокал (Антон Слєпаков, який нині фронтмен Вагоновожатых). За своє існування встигли випустити 8 альбомів, виступити на Sziget у 2008-му році та міцно вкарбуватися в андеграундну сцену Дніпра.

Історію гурту можна умовно поділити на три періоди, які відбивалися на назві колективу:

Я и Друг Мой Грузовик (1997 — 2003). Це період стартує від заснування колективу у початковому складі. Через рік після старту спільної творчості було записано перший демозапис, а у 2000-му — дебютний однойменний альбом. Також гурт випустив кліпи на пісні Колеса, Урок та Otto Sander.

И Друг Мой Грузовик стартує після того, як гурт покинув Володимир Бусель у 2003-му році. Тоді за барабанами посиділи Володимир Нестриженко та Юрій Жигарєв, з яким було записано платівку Еще маленький. У 2007-му році місце ударника зайняв Денис Швець, який грав аж до самого розпаду проєкту. За цей час «Грузовики» випустили платівку та Ищу Друга. Останній — доволі суперечливий у контексті проєкту, оскільки до запису запрошувались сесійні музиканти, а звучання відійшло від класичної формули «голос+ритм-секція».

НеГрузовики з’явились тоді, коли Антон Слєпаков зрозумів, що його матеріал уже не підходить гурту. Після безуспішних спроб знайти музикантів на новий проєкт було вирішено змінити назву та продовжити писати музику з Ростиславом Чабаном. Результатом стала платівка Не улыбаются.

И Друг Мой Грузовик в цей час теж продовжував виступати та записувати новий матеріал. У 2011-му році було випущено ЕР Стилизация Послевкусия. Наступного року вийшов альбом Годы Геологов, який став останнім у творчості гурту.

Гурт розпався у 2012-му, згодом Слєпаков заснував свій новий колектив Вагоновожатые. Денис Швець почав грати в Антитілах, а згодом у ряді інших проєктів. «Грузовики» зібралися після цього ще один раз у 2016-му, на концерті, присвяченому пам’яті їхнього друга, Євгенія Чередника.


Читайте також про перший повністю українськомовний альбом гурту Вагоновожатые.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
10 години тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024