Головна
>
LP
>

Вогнепальне та вісім ножових: Вагоновожатые видали альбом

Вогнепальне та вісім ножових: Вагоновожатые видали альбом

Вагоновожатые випустили свою третю платівку, вона називається Вогнепальне. На цьому релізі гурт повністю змінив підхід до написання музики.

Послухати Вогнепальне онлайн можна за посиланням.

Вогнепальне — перший альбом гурту, який був створений на лайв-сесіях. Це не новинка для більшості гуртів, проте Вагоновожатые навіть до карантину були соціально дистанційованим гуртом (музиканти жили в різних містах). Потім всі учасники переїхали до Києва та почали частіше збиратися на репетиції.

«Зробивши кілька таких імпровізаційних сесій, ми дуже надихнулися… але саме в цей час увесь світ закрився на глобальний карантин, і така наша стратегія накрилася мідним тазом. Рік тому ніхто не міг зрозуміти скільки вся ця ізоляція триватиме. Здавалося, ну ось, ці два тижні швидко пройдуть, і ми знову зможемо продовжити наші лабораторні досліди, але минали дні, місяці, і ставало зрозуміло — треба повертатися до старих перевірених дистанційних методів. Справа йшла туго. Я давно перестав стежити за календарем, сидіння вдома знецінило зміну місяців і пір року. Мені стало здаватися, що альбом буде нашим найзначнішим довгобудом. Як Stereo MC’s на повному серйозі писали «Deep Down & Dirty» — дев’ять (!!!) років. Ми цілком могли повторити їхній подвиг, але несподівано в наш світ прийшло кіно.» — каже Антон Слєпаков.

Гурт давно хотів спробувати записуватись у такому форматі. Фінальним поштовхом для Вогнепального стали запрошення на проєкти: серіал «Секс, Інста і ЗНО», фільм «Між нами» та проєкт «Звуки Чорнобиля». Вони запустили механізм запису альбому в серпні 2020 року.

Останні коригування були внесені у березні, матеріал був зведений в Дніпрі Максимом Грусевичем та відправлений на мастеринг Олександру Павленко (22:22 Studio). За відчуттями учасників, це нова віха і «нова сторінка в історії колективу, що дуже поспішає поділитися цим зрізом напрацювань, придуманих і створених в непростий час.»

Нагадуємо, попередній альбом Вагоновожатых, Референс, вийшов у 2018 році. Реліз тоді потрапив до нашого топу альбомів року.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 години тому
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024