У Києві пройде десятиденний фестиваль Jazz Bez

1 по 9 грудня у київському джаз клубі 32JazzClub відбудеться Jazz Bez-2017. Організатором відомого джазового фестивалю є Old Fashioned Radio. Ведучим київських концертів стане Олексій Коган.

У рамках фестивалю українсько-польського фестивалю Jazz Bez музика різних жанрів від свінгу до фрі-джазу лунатиме у 9-ти українських та у 6-ти польських містах. За словами головного організатора Маркіяна Іващишина Jazz Bez існує з 2001 року. В основі ідеї — джаз без кордонів.

Засновник Old Fashioned Radio Віктор Савків прокоментував, що «Давно слідкую за фестивалем Jazz Bez. Багато років він розвивається зусиллями, по суті, однієї львівської інституції. В цьому році ми мали успішний досвід спільної роботи із «Дзиґою» над арт-проектом, тому я із задоволенням прийняв пропозицію підтримати і музичний напрямок колег – провести джазовий фестиваль в Києві та в подальшому сприяти розширенню його популярності. В «Jazz Bez» нам цікаво все: і сучасний новаторський джаз музикантів з усіх куточків світу, і різноманітність стилів, і форма організації у вигляді марафону, який єднає українські та польські міста, нашого найближчого західного сусіда, з яким вже сформовані потужні культурні зв’язки».

> Читайте наше інтерв’ю з засновником OFR 

Серед музикантів, які зіграють на Jazz Bez-2017 у Києві, — Michał Martyniuk Trio, GADT / CHOJNACKI / GRADZIUK Projekt, Adam Jarzmik Quintet, Jochen Rueckert Quartet, Dock In Absolute, Elek Istvan Quartet, The Necks, Марк Тернер, Деббі Камерон, Майрон Уолден та інші.