Головна
>
Анонси
>

У Києві пройде десятиденний фестиваль Jazz Bez

У Києві пройде десятиденний фестиваль Jazz Bez

1 по 9 грудня у київському джаз клубі 32JazzClub відбудеться Jazz Bez-2017. Організатором відомого джазового фестивалю є Old Fashioned Radio. Ведучим київських концертів стане Олексій Коган.

У рамках фестивалю українсько-польського фестивалю Jazz Bez музика різних жанрів від свінгу до фрі-джазу лунатиме у 9-ти українських та у 6-ти польських містах. За словами головного організатора Маркіяна Іващишина Jazz Bez існує з 2001 року. В основі ідеї – джаз без кордонів.

Засновник Old Fashioned Radio Віктор Савків прокоментував, що «Давно слідкую за фестивалем Jazz Bez. Багато років він розвивається зусиллями, по суті, однієї львівської інституції. В цьому році ми мали успішний досвід спільної роботи із «Дзиґою» над арт-проектом, тому я із задоволенням прийняв пропозицію підтримати і музичний напрямок колег – провести джазовий фестиваль в Києві та в подальшому сприяти розширенню його популярності. В «Jazz Bez» нам цікаво все: і сучасний новаторський джаз музикантів з усіх куточків світу, і різноманітність стилів, і форма організації у вигляді марафону, який єднає українські та польські міста, нашого найближчого західного сусіда, з яким вже сформовані потужні культурні зв’язки».

> Читайте наше інтерв’ю з засновником OFR 

Серед музикантів, які зіграють на Jazz Bez-2017 у Києві, – Michał Martyniuk Trio, GADT / CHOJNACKI / GRADZIUK Projekt, Adam Jarzmik Quintet, Jochen Rueckert Quartet, Dock In Absolute, Elek Istvan Quartet, The Necks, Марк Тернер, Деббі Камерон, Майрон Уолден та інші.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 години тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
7 години тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому