Головна
>
Анонси
>

kontrabass promo готують власний фест. Гратимуть Ragapop, Паліндром, Стас Корольов, Shadazz та іншi

kontrabass promo готують власний фест. Гратимуть Ragapop, Паліндром, Стас Корольов, Shadazz та іншi

kontrabass promo — культурна агенція, яка робить музично-мистецькі проєкти та організовує концерти артистів, яких вважає контркультурними. З нагоди своєї третьої річниці вони роблять фестиваль Конфіскат, який пройде 7 серпня на ЮБК.

kontrabass promo третій рік намагаються міняти культурний ландшафт країни. Самостійно або у колаборації з іншими організаціями вони зробили понад сотню проєктів. Зокрема, чотири онлайн-фестивалі Intercity Live, відеопроєкт ZMOVA, Vertuha Arts Festival, Музично-театральне дійство “Катарсис”, серія концертів KONTRABANDS, участь у фестивалях Dnipro Гогольфест та Космос Табір і багато іншого. 

«Вони самі себе характеризують як монополістів андеграундного андеграунду. Однак, вже тривалий час їм вдається відкривати слухачам (та й музичним редакторам) імена, що далеко не на поверхні, але гідні того, аби бути почутими.» — так ми говорили про них торік, коли взяли велике інтерв’ю у засновників агенції, Юри Базаки та Каті Войчук.

Некомерційний фестиваль контркультурної музики

Конфіскат — некомерційний фестиваль, на якому діятимуть дві сцени та виступить 10 гуртів. Ключова риса, що об’єднує усіх учасників — альбом, випущений під час карантину 2020-2021 років. Поки що відомі імена чотирьох, що виступлять на фесті. Це Паліндром, Shadazz, Ragapop та Стас Корольов, якого анонсували сьогодні.

«Програма Конфіскату для нас вже виглядає дуже гонорово. Майже всі артисти підготували щось особливе. В когось оновлені версії треків, розширений склад, цікаві фіти. Один гурт взагалі не планував давати концерти після останнього альбому, але спеціально для нас музиканти вперше зіграють його перед глядачами.

Дивлячись на лайнап і запал, з яким гурти готуються до фесту, ми розуміємо важливість цієї події. Після Vertuha Arts Festival не було фестивалів, де грають лише молоді, інді або глибоко андеграундні артисти. Якби ми зараз робили «вертуху», то не змогли б умістити лайнап навіть у 40 слотів, як це було у 2019-му. Тому, обрали вужчий критерій — реліз у карантинний період 2020-2021. Річ у тім, що багато музикантів пішли у відпустку і поставили свою творчість на паузу. Але є ті, хто попри складнощі, написали сильні альбоми, працювали над програмою, знімали кліпи, брали участь у різних проєктах та самостійно ініціювали різні двіжі. Зараз хочеться показати та підтримати саме таких.» — кажуть організатори.

Один слот у фестивалі відкритий. Подати заявку на участь у фестивалі Конфіскат може будь-який гурт, для цього потрібно надіслати свою музику у телеграм-чат.

Не лише організатори, а й артисти готуються до унікального дійства, міняючи звичні програми.

«Заради Конфіскату я відмовився від ідеї робити в серпні сольний концерт (а він мав би бути, бо після раннього солдауту в Caribbean, стало зрозуміло, що треба робити ще один канц). Але мені дуже імпонує ідея виступити в компанії ціннісно близьких артистів під дахом kontrabas promo.

Щодо живої О_х програми — її сетліст завжди збігається з альбомом. Тому зміни будуть в деталях: одна з пісень буде у новому аранжуванні (з цим треком хочеться завжди поводити себе трошки зверхньо і кожного разу виконувати зовсім по-іншому). Для цього на сцену вийде запрошений артист і на цей раз не Антон Слєпаков. Також будуть оновлені віжуали. Для цього віджейка та режисерка шоу Настя Весна їздила зі мною в Авдіївку, щоб дещо відзняти.» — ділиться деталями майбутнього виступу Стас Корольов.

Деталі фестивалю та усі види квитків можна знайти за посиланням.


Читайте також: ZMOVA як крик душі культурних локацій Києва

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024