Morcheeba презентує новий альбом у Києві

21 травня у київському Міжнародний центр культури і мистецтв “Жовтневий Палац” пройде концерт Morcheeba. Це буде вже третій виступ гурту в Україні.

Morcheeba

Гурт Morcheeba було утворено у 1995 році діджеєм та продюсером Полом Годфрі, мультиінструменталістом Россом Годфрі та вокалісткою Скай Едвардс. У цьому складі вони презентували чотири альбоми, після чого у 2003 році Едвардс вирішує залишити гурт. Повернення “золотого складу” відбулось у 2010 році. З моменту реюніону гурт випускає два альбоми Blood Like Lemonade (2010) та Head Up High (2013). У 2016 році Пол Годфрі полишає гурт, але Росс та Скай вирішують продовжити життя гурту. Цього року вони планують випуск альбому, презентація якого відбудеться на травневому концерті в Києві.

Нагадаємо, що цього року в Україні вже анонсовано кілька концертів зарубіжних артистів в Україні. Серед них Die AntwoordBørnsX AmbassadorsFranz FerdinandImagine Dragons та IAMX. Окрім цього вже два київські фестивалі почали називати свої закордонних хедлайнерів – Atlas Weekend та UPark Festival.


Придбати квитки на концерт Morcheeba можна за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.