Головна
>
Анонси
>

У Києві вперше виступлять американці X Ambassadors

У Києві вперше виступлять американці X Ambassadors

Американський гурт X Ambassadors вперше завітає до України 31 березня 2018 року. Виступ відбудеться в клубі Atlas. Організатори концерту – GAS Concert.

Спеціальним гостем концерту стане проект On i Ona.

Гурт створили у 2009 році, в  його складі чотири музиканти: вокаліст Сем Харріс,  його брат клавішник Кейсі Харріс, гітарист Ной Фельдшу  та  барабанщик Адам Левін. В 2013, на запрошення Imagine Dragons, X Ambassadors їздили з ними в турі.  В той же період співпрацювали на студії із гуртом The Knocks.

Світову славу американцям принесли хіти Renegades та Unsteady. З 2015 гурт встиг виступити на багатьох світових фестивалях, включаючи Lollapalooza та Glastonbury.

X Ambassadors  працюють над новим матеріалом, в березні 2017  вони презентували пісню Hoping, а у  вересні цього року – кліп Ahead Of Myself – перший офіційний сингл з нового альбому.

Квитки у продажу з 8 грудня. Нагадаємо, що GAS Concert займалися організацією концертів гуртів Foals, HurtsThe Kooks та інших в Києві.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Результати пітчингів «Тисячовесни»: що відомо про музичні проєкти-переможці
Закревська Оля Закревська Оля
18 Серпня, 2026
Колонки
Досить шукати «хороших» росіян, поки ми втрачаємо найкращих українців
Артем Рісухін Артем Рісухін
12 Серпня, 2026
Інтерв'ю
Велика розмова про український стендап: Антон Тимошенко
Закревська Оля Закревська Оля
13 Липня, 2026