Підписант лейблу Napalm Records гурт МОТАNКА анонсував перший великий концерт у Києві

21 квітня у київському клубі MonteRay Live Stage пройде перший великий сольний концерт гурту МОТАNКА. Його вони дадуть спільно з ще одним гуртом – Season of Melancholy.

«Концерт MOTANKA – це унікальний перфоменс, це більше ніж просто музичний концерт. Це медитація, очищення та емоційний вибух. Ми ділимося, обмінюємося та наповнюємося енергією разом з аудиторією, це ритуал, не порівнюваний ні з чим.

Season of Melancholy наші хороші друзі, професійні музиканти, їхня музика емоційна, прониклива та йде з глибини серця. Тому ми будемо раді зіграти разом на одній сцені. Для глядачів це буде шоу, аналогів якому не було раніше!», поділились артисти.


Квитки на концерт можна придбати за посиланням.


Та анонс шоу – не єдина новина від МОТАNКА. Австрійський лейбл Napalm Records, на який підписаний гурт, анонсував дату виходу альбому бенду. Реліз, що отримав назву Мотанка, вийде 7 червня. Наразі доступний передпродаж діджитал-версії.

Як розповіли музиканти, головна ідея їх альбому – це нагадати про єдність людини з природою, пробудити пам’ять про силу, яку ця природа може дати. Кожна пісня альбому описує той чи інший зв’язок, відкриває завісу до магічного світу, де жили духи, мавки, де природа відчувала наміри людини, а людина – природу.

«На платівці ми записали стародавні цимбали, окарини, горловий спів, древні наспіви наших предків, що надало особливого звучання. Поєднали це з сучасними технологіями, новітніми інструментами та аналоговим звучанням. Альбом ми писали в Берліні на плівку, а не на комп’ютер. Таким чином ми намагались зберегти увесь спектр емоцій, оскільки плівка здатна найчіткіше карбувати інформацію в оригінальному вигляді», – розповів фронтмен гурту Віктор Верба.

Незабаром МОТАNКА презентують гостросоціальний кліп на одну з пісень альбому.

Нагадаємо, що цього літа гурт МОТАNКА можна буде почути на фестивалі «Файне Місто». Більше про лайнап події можна дізнатись тут.

Фото: прес-служба

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.