У Києві пройде шостий фестиваль експериментальної музики Next Sound

Сподіваємося, ви вже встигли відпочити після Brave! Factory Festival? Бо якщо ні, то у вас є час рівно до 6 жовтня. У цей день арт-центр Closer приймає шостий фестиваль експериментальної музики Next Sound 2018. Повірте, вони здивують вас і цього разу: виступи артистів на живо будуть поєднуватися з масштабним візуальним шоу.

Цьогорічний лайнап Next Sound складатиметься з 13-ти світових та українських імен, і більшість із них гратимуть live. Серед відомих запрошених гостей: британець Luke Vibert, який на початку 90-х стояв у джерел IDM, експериментував з ейсідом та електро (Sunset Boulevard) й заклав основи чілаутного даунтемпо (Throbbing Pouch). Gábor Lázár — музикант з Будапешта, резидент лейблів The Death Of Rave та Last Foundation. :zoviet*france: — англійська група, що експериментує з 1980-го, і чия музика містить елементи індастріала, але також потрапляє у категорію ембіента. А також: Kamikaze Space Programme, M.E.S.H., Abyss X, Broken English Club.

Серед українських експериментаторів будуть: Enformig, Stiroll, Noisynth, Ostudinov, Stacie Flur і сам засновник фестивалю — Andrey Kiritchenko.

Повний перелік виконавців:

Luke Vibert
Samuel Kerridge
Gábor Lázár
:zoviet*france:
Kamikaze Space Programme
M.E.S.H.
Broken English Club
Abyss X
Noisynth
Andrey Kiritchenko
Ostudinov
Enformig
Stiroll
DAR:K
Ponura
Stacie Flur

Враховуючи, що Closer вміщує обмежену кількість гостей, а цього року очікується близько 1500 учасників, організатори проводять попередній продаж квитків.

Крім авангардної та танцювальної електронної музики, на вас чекатимуть декорації у стилі стімпанку, над якими потрудилися віджеї та світлові дизайнери BlckBox, що створювали декорації для Brave! Factory, Стрiчка, СХЕМА та Rhythm Büro.

Одним словом, осінь обіцяє бути спекотною, if you know what we mean.

Фото: прес-служба Closer

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.