Головна
>
Анонси
>

Святослав Вакарчук раптово анонсував свій новий проєкт та тур

Святослав Вакарчук раптово анонсував свій новий проєкт та тур

Святослав Вакарчук розповів на своїй сторінці у Facebook, що готує тур з новим проєктом Оранжерея. Дати та міста туру можна дізнатись тут.

Оранжерея — проєкт, де музиканти з ОЕ Денис Дудко та Мілош Єліч гратимуть на акустичних ударних інструментах і перкусії, а сам Святослав Вакарчук на мелотроні. Також музиканти планують додати жіночий вокал.

До програми концертів Оранжереї увійдуть декілька нових пісень, які Вакарчук написав до майбутнього альбому Океану Ельзи. А також, камерні «домашні» версії пісень Океану та інших відомих композицій у нових аранжуваннях.

Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо над альбомом Океану Ельзи і маємо нової музики вже не на одну платівку! Одного дня, працюючи в студії, я подумав: а чому б, поки готуємо новий альбом та великий тур ОЕ, не зробити окремий музичний проект і показати вам нові пісні так, як ми грали б їх не на великому стадіоні, а будучи вуличними музикантами? Так і народилась ідея мого нового проекту. Ми назвали його Оранжерея. — розповідає Святослав

Автор проєкту зазначає, що останній рік не сприяє обміну енергією на великих стадіонах. Тому він пропонує сконцентруватись на маленьких та камерних концертах. Таким за настроєм музиканти і бачать цей Оранжерею —півтори години щирих музичних розмов.

Невдовзі буде презентований перший сингл проєкту разом із відео.

До речі, місце, де знімали відео, і подарувало назву проекту – Оранжерея. Знаєте, коли холодно і сіро навколо, коли найбільше хочеться весни чи літа, найпростіший спосіб згадати про них – зайти в оранжерею. Туди, де завжди тепло.У цьому і є суть мого нового музичного проекту: відчуття тепла, яке завжди з тобою. — каже фронтмен ОЕ.


Нагадуємо, Океан Ельзи презентував свій перший за рік кліп.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024