Головна
>
Анонси
>

Plan B для Харкова, Лисичанська та Івано-Франківська

Plan B для Харкова, Лисичанська та Івано-Франківська

14-15 листопада пройде фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B. В онлайні зустрінуться три міста — Харків, Івано-Франківськ та Лисичанськ.

Головна ціль фестивалю — показувати актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об’єднувати їх уважливих проєктах та відкривати для країни культурні особливості різних міст.

Окрім стрімів з різних локацій, програма буде представлена у двох частинах: конференції Plan B Day та музичному фестивалі Plan B Night. Серед спікерів концеференції — як представники української культури, так і міжнародні фахівці. На глядачів денної прграми чекають:

  • мотиваційні виступи від активістів, креаторів та культурних діячів;  
  • кейси від соціальних підприємців;
  • міжсекторальні дискусії про виклики сьогодення;
  • відкриті інтерв’ю про тренди соціальних інновацій;
  • лекції щодо можливостей фінансування проектів. 

Нічна програма присвячена локальній електронній сцені та новій українській музиці. Програму доповнить візуальна частина — з 3D-мепінгом, відеоартом, віджеїнгом та перформансами митців. 

Як окрема подія пройде серія воркшопів Idea Boot Camp. Протягом цього освітнього проєкту раніше відібрані учасники розвинуть власні ідеї разом з українськими та іноземними менторами. 

Також організатори заохочують створення нових міжсекторальних проєктів та пошук команди для їх втілення — у учасників фестивалю буде можливість поринути в онлайн нетворкінг.

Над програмою наразі працюють організатори з Іншої Освіти та формацій Detali з Івано-Франківська, ShumRave зі Слов’янська, “гарелея неотодрешь” з Лисичанська й Next Sound з Києва.

Організатором Plan B є Культурна агенція Ɐ, Харків. Фестиваль Plan B втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За новинами та розкладом можна слідкувати на facebook, instagram та telegram.


Читайте також: нові формати подій на карантині.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024