Головна
>
Анонси
>

Apparat та Telefon Tel Aviv зіграють на першій вечірці PROMIN’

Apparat та Telefon Tel Aviv зіграють на першій вечірці PROMIN’

22 червня на Арт-заводі Платформа у Києві пройде перша вечірка з серії PROMIN’, яку організовує концертне агентство H2D та Smailov. Вчора у мережі з’явився відео-тізер вечірки, а сьогодні — офіційне підтвердження.

На першій вечірці PROMIN’ можна буде почути німецького продюсера і музиканта Сашу Рінга, відомого також як Apparat. Перший альбом проекту вийшов у 2001 році. Наразі дискографія музиканта нараховує шість альбомів, останній з яких вийшов у 2013 році. Також Apparat відомий як співзасновник Moderat, який київська публіка могла почути у 2016 році.

Окрім нього на вечірці пройде лайв-шоу новозеландського продюсера Джошуа Юстіса Telefon Tel Aviv. Відомий IDM-гурт торік вже виступав у Києві. Проект Telefon Tel Aviv існує вже двадцять років і за цей час його дискографія складається з чотирьох альбомів, найвідомішім з яких є Map of What is Effortless (2004). У 2010 році Apparat та Telefon Tel Aviv випустили спільний міні-альбом Sayulita.

Придбати квитки за спеціальною ціною можна буде на вечірці Loffler&Koreless 12 травня. Незабаром відкриється й онлайн-продаж квитків. На майбутній вечірках організатори обіцяють спільні проекти з відомими європейськими студіями, зокрема берлінськими віджеями з клубу Berghain та формацією художників Pfadfinderei.

Фото: Facebook

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024