Головна
>
Анонси
>

Від дабстепу до паті-репу: кого слухати на фестивалі Radioday

Від дабстепу до паті-репу: кого слухати на фестивалі Radioday

Британський електронний гурт Modestep уперше завітає в Україну та виступить на одноденному фестивалі Radioday. Фестиваль пройде на відкритому повітрі, 25 травня у Маріїнському парку. Radioday – фестиваль, заснований студентами Радіотехнічного факультету КПІ. Минулого року він проходив на Європейській площі. Вхід вільний. Фестиваль реалізується в рамках «Громадського бюджету».

Modestep — це електронний дует із Лондона, який грає жорстку та драйвову музику. Гурт випускався на авторитетних лейблах Polydor та Insterscope. У своїх треках музиканти поєднують хард-рок та метал із дабстепом, через що їх часто порівнюють із The Prodigy, Pendulum, Skrillex та Chase & Status. У Київ Modestep привезуть свій свіжий EP, який вийшов на початку року.

Окрім британського гурту виступлять кілька українських артистів та діджеїв. Повний лайнап виглядає так: Wacky J, Key M, Walid, VORONA, KAEF, MAMARIKA, DILEMMA, Probass Show, Tapolsky.

DILEMMA – український паті-гурт, який цього року випустив альбом #SHALENII. Гурт був популярним наприкінці нульових із хітом “Эй, бейба”, який вони випустили разом із Іваном Дорном. Зараз проект перезапустив свою кар’єру та сконцентрувався на паті-музиці. Нагадаємо, що нещодавно у нас виходив матеріал у рубриці “Пісня за піснею” про цей альбом, а також велике інтерв’ю із фронтменом Джеєм Бардаченко.

MAMARIKA – українська R&B співачка, яка вплітає у свою музику хіп-хоп та український народний мелос. Раніше Анастасія Кочетова була учасницею телевізійних талант-шоу та виступала під псевдонімом Еріка. Зараз вона розвернула свою кар’єру, випустила альбом “КАЧ”, який потрапив наш топ альбомів за 2017 рік. Також нещодавно виходило велике інтерв’ю артистки у нашій програмі “Ріс на Біс”.

KAEF – новий інкогніто артист хіп-хоп музики нашої країни. Чіпкі вокальні хуки треків, глибокі баси TR-808 та магнетичне шоу.

VORONA – українська співачка та авторка пісень , яка постійно експериментує з музичними стилями та манерою виконання. Після гучного треку Птичка Маша Ворона випустила свій дебютний альбом Звуки на мейджор-лейблі та сягнула топів чартів iTunes.

ProBASS – діджей-переможець конкурсу Redbull Three3style, один з найкращих діджеїв України, який поєднує у своїй музиці EDM, Future House, треп, хіп-хоп та багато чого іншого.

Wacky J – український діджей та продюсер, резидент клубу Heaven, який спеціалізується на різновидах техно та хаусу.

Key M – техно-діджей, який регулярно виступає на масштабних вечірках та електронних фестивалях.

Walid – український музикант зі світовим ім’ям, резидент DJFM та офіційний діджей репера GIGA1, який теж качатиме фестиваль.

Tapolsky – легенда українського драм-н-басу, хедлайнер електронної сцени.

2018 року Radioday на Єропейській площі зібрав понад 30 тисяч глядачів.

RadioDay триватиме з 14:00 до 23:00 у Маріїнському парку, а з 23:00 – afterparty у «Зеленому театрі».

Матеріал опубліковано за підтримки організаторів.

 

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024