Головна
>
Анонси
>

Sevdaliza виступить у Києві з новим альбомом

Sevdaliza виступить у Києві з новим альбомом

Це буде другий виступ співачки в Україні.

Ірано-голландська співачка Sevdaliza виступить у київському клубі Bel Etage 15 травня 2021 року з презентацією альбому Shabrang. Організатори концерту – HMG. Вперше вона виступила в Україні як хедлайнерка фестивалю Hedonism у 2017.

Свою кар’єру співачка почала у 2014 році, випустивши сингл Clear Air. Її перші мініальбоми — The Suspended Kid і Children of Silk побачили світ у 2015 році. Популярність до Sevdaliza прийшла після виходу дебютного лонгплею Ison 2017 року.

Другий повноформатний альбом співачки, Shabrang вийшов сьогодні, 28 серпня. Перською назва альбому означає “нічний колір”. Артистка випустила його на власному лейблі Twisted Elegance.

Альбом складається з 15 треків, повністю спродюсований Sevdaliza та давнім співавтором співачки Mucky. Музика з Shabrang стала свого роду втіленням процесу відновлення виконавиці після багатьох років фізичного та емоційного безладу. Саме це і символізують синці під оком і на шиї на обкладинці альбому.

Цей альбом показує мені, що для мене суть всього — це любов. Це глибокий лист самій собі, моя власна Біблія, яку я повинна написати, щоб довіряти і вірити в життя. Довіряти собі і своєму характеру, як людині, – каже Sevdaliza.

Наратив Shabrang зосереджено на шляху Sevdaliza до самопізнання, любові до себе і здобуття миру серед усього хаосу, що оточує нас. Своєю чергою хаос співачка вважає «каталізатором для розширення можливостей та зцілення через колективну свідомість». 

Продаж квитків на концерт стартує 1 вересня о 12.00 на Concert.ua.

Нагадуємо, що кабмін знову заборонив концерти до листопада. Але не всім.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024