Тартак анонсував додатковий концерт на честь свого 20-річчя

Сьогодні, під час прес-конференції у Києві, лідер гурту Тартак Олександр Положинський анонсував додатковий концерт на честь 20-річчя колективу. Виступ відбудеться 11-го грудня у київському клубі Sentrum.

tkqh7ca3yyu

Перший концерт на честь ювілейної дати відбудеться 3-го грудня у Sentrum. За два тижні до концерту всі квитки виявилися розпродані, через що гурт анонсував ще одну дату.

На прес-конференції Положинський розказав, що під час концерту 3-го грудня із гуртом виступить багато гостей. Серед них – Катя Chilly, МамаРіка, один з учасників гурту Світязь тощо.

Спеціальним гостем концерту стане екс-клавішник Тартака Андрій Благун, який спеціально заради виступу приїхав з США. Також вперше буде наживо виконано пісню На Даху разом із лідером гурту Бумбокс Андрієм Хливнюком. Під час концерту з Тартаком також зіграють два його колишні учасники – Андрій Муха Самойло та Валентин Матіюк (діджей Валік), які нині грають у гурті Бумбокс.

Положинський попередив, що на додатковому концерті 11-го грудня декого з гостей не буде. Зокрема, із гуртом не зможе виступити Андрій Благун.

Окрім концерту лідер Тартаку анонсував альбом дуетів, в якому братимуть участь Арсен Мірзоян, Іван Леньо із гурту Kozak System та Паша Варениця із гурту Epolets.

Нагадаємо, що нещодавно вийшов новий кліп гурту Epolets, в якому знімався і Положинський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.