The Hardkiss випустили новий кліп на пісню Free Me

Гурт The Hardkiss випустили кліп на новий сингл Free Me з майбутнього альбому Залізна ластівка.  Режисером став гітарист гурту Вал Бебко, який зробив акцент не на історії, а на процесі написання пісні.

“Ми завершуємо роботу над альбомом і нам захотілося поділитися подробицями того, що відбувається.  У відео немає нічого зайвого: тільки група, студія і музика. Періодично спливають кадри з минулого – наші найважливіші та найцікавіші виступи. Для артиста вихід на сцену – це теж своєрідне звільнення, обмін енергією. Ми дуже любимо грати концерти і нам вже не терпиться представити новий матеріал слухачам”, – розповідає Вал.

Реліз Залізної ластівки запланований на вересень, після чого, The Hardkiss вирушають в тур на підтримку третього студійного альбому. Перша частина туру розпочнеться концертом в київському Палаці Спорту 19-го жовтня. Далі: Львів (24, 25, 26 жовтня), Харків (31 жовтня), Запоріжжя (2 листопада), Маріуполь (6 листопада), Кривий Ріг (7 листопада), Дніпро (8 листопада), Полтава (13 листопада), Одеса (19 листопада) і Миколаїв (21 листопада).

Графік концертів і квитки тут.

Нагадаємо, що у квітні гурт презентував пісню Мелодія і кліп на неї, яка також увійде в майбутній альбом.

Фото обкладинки: Андрій Максимов

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.