Головна
>
Анонси
>

Трипільське коло 2015. Вогонь

Трипільське коло 2015. Вогонь

25-28 червня у місті Ржищеві Київської області відбудеться VIII Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло 2015. Вогонь». Цього року тематика «Трипільського кола» присвячена стихії Вогню. А гасло фестивалю – «Запалюємо серця!» – підкреслює, що найважливішим для кожної людини є запалити у серці метафоричний Вогонь натхнення, служіння, любові та пізнання.

Програма фестивалю побудована таким чином, щоб торкнутися важливих аспектів життя, а саме: реалізації соціальних програм, обміну досвідом, пошуку однодумців та можливостей для втілення творчих задумів, альтернативних форм освіти. Також на фестивалі передбачені 4 сцени, надзвичайні fireshow, якісна музика у стилі етно-джаз, етно-рок та worldmusic, різноманітні майстер-класи, спілкування та знайомства.

Велика сцена традиційно працюватиме у другий і третій день «Трипільського кола». 26 червня своєю творчістю зі слухачами ділитимуться музиканти, що приїхали на фестиваль Угорщини, Колумбії, Білорусі – Besh o droM, Анандіта Басу, Pawa. Також серед виконавців у цей день – добре відомі Mad Heads XL, «Очеретяний кіт», «Фрайда» та відносно молоді українські гурти, Go-A та Vroda.

Мала сцена «Трипільського кола» цього року зацікавить поєднанням жанрів, адже вранішні майстер класи з танців різних народів світу, змінюватимуть виступи молодих українських колективів, між якими зі сцени лунатимуть вірші.

 

Програма виступів молодих гуртів на фестивалі цього року виглядає таким чином:
25 червня
Світовид Бургун
Тарас Силенко
Gypsy Lyre
Віктор Пашник
Double Jack
Groove Trio
РУН

26 червня
Тарас Силенко
Територія Світла
Social Classes
Шпилясті Кобзарі
ЯРРА
Тарута

27 червня
Прелеста
Remix
Колір Ночі
Друге сонце

28 червня
Kasai
Євген Скворцов
SHKLO
Kadnay
Groove Trio
Друже Музико

«Трипільське коло» — міжнародний еко-культурний фестиваль з п’ятирічним циклом. Кожні чотири роки носять назву однієї зі стихій природи та мають власну мистецьку, освітню, екологічну та соціальну тематику, а п’ятий ювілейний захід поєднує в собі всі елементи попередніх і має назву «Парад Стихій!».

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023