Головна
>
Анонси
>

Цей концерт тільки про музику: Київський гіг — українська експериментальна музика від Іншої Освіти та агенції ІНШІ

Цей концерт тільки про музику: Київський гіг — українська експериментальна музика від Іншої Освіти та агенції ІНШІ

15 жовтня у клубі 2c1b на Нижньоюрківській відбудеться «Цей концерт тільки про музику: Київський гіг» за участі SNIANIOBAND, H.Soror, ФРН, Straytones, Pree Tone. Буде пряма трансляція з концерту.

Подія відбувається в рамках проєкту «Це не тільки про музику» та реалізується спільно Іншою Освітою, агенцією ІНШІ та клубом 2c1b за підтримки Українського культурного фонду. Дізнатися більше про проєкт «Це не тільки про музику» можна тут. 

Те, наскільки сильним є вплив музики на людей та спільноти, залежить не лише від якості цієї музики. На це також впливає зовнішній контекст – чи можна взагалі проводити музичні події та чи існує державна політика з підтримки музики? Ми не вміємо вчити музиці або міняти зовнішні обставини. Але ми вміємо та любимо працювати за екосистемним підходом та “заряджати” спільноти на динамічне навчання й горизонтальні зв’язки. А ще ми просто щиро любимо немейнстрімову експериментальну музику. З цієї любові та з того, що ми вміємо, виник проєкт “Це не тільки про музику”, який направлений на розвиток екосистеми немейнстрімової української музики», — коментують організатори проєкту.

Для того, щоб піти на концерт треба форму та відправити донат на будь-яку суму, яку вважаєте необхідною. Перші 40 зареєстрованих отримають запрошення на електронну пошту.

SNIANIOBAND (Київ, Україна) — новий концертний образ Світлани Няньо, загадкової постаті українського андеграунду 90тих. Разом з Романом Генсом та Сергієм Хотячуком ця музика розкриє глибоку палітру психоделічної готики та композиційного мінімалізму.

H.Soror (Київ / Львів, Україна) — колектив, що постійно шукає свіжий звук. Медитативні ритми фрі-джазу поміж психоделічного року заколисують у густий, трансовий ритуал.

ФРН (Калуш, Україна) — персонажі українського скрімо-панк андерграунду, що гнуть свою лінію з 2011 року. Експресивно, гучно, самовіддано.

Straytones (Київ, Україна) — фірмовий тріо-бленд з духом гаражного року, хіпі 60-х, натхненний неопсиходелічною атмосферою. 

 instagram.com/straytones_band

Pree Tone (Київ, Україна) — нойзова стіна звуку, що пробиває кожен закуток простору, в якому вона лунає. 

Онлайн-трансляцію концерту можна подивитись на Facebook: сторінки Інша Освіта / Insha Osvita та агенції INSHI / ІНШІ та Youtube: канал Іншої Освіти.

Читайте також: Koloah та Otoy записали маніфест, яким закликають молодь іти на вибори.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024