Головна
>
Анонси
>

Український музичний ярмарок – 2013

Український музичний ярмарок – 2013

З 26 по 29 вересня 2013 року в Національному комплексі «Експоцентр України» відбудеться чергова спеціалізована виставка «Український музичний ярмарок – 2013».

В Україні бренд «Українського музичного ярмарку» знають усі, адже це найбільша спеціалізована виставка професійного звукового та світлового обладнання й музичних інструментів у Східній Європі, відлік життя якої починається далеким 1993 роком.

«Український музичний ярмарок» – це не лише огляд найпомітніших новинок на музичному ринку світу. Адже ця спеціалізована виставка за роки свого існування перетворилася на своєрідний Всеукраїнський професійний музичний форум. Нині він об’єднує не лише тих, хто робить «цінову» й асортиментну погоду галузі, а й тих, хто безпосередньо творить сучасну музичну культуру України. Це – професійні музиканти, звукорежисери, світловики, організатори фестивалів, гравці концертно-гастрольного бізнесу, рекординги й лейбли, а також – викладачі музичних закладів різних ступенів і форм власності, мас-медіа, і звісно ж, шанувальники музики, аматори-музиканти і ще зовсім юні учні музичних шкіл, які творитимуть у майбутньому національний музичний простір.

2013 рік, за повідомленнями організаторів, для виставки стане роком підтримки молодих музикантів. З 26 по 29 вересня 2013 року в межах «Українського музичного ярмарку-2013» відбудуться заключні концерти легендарного українського фестивалю «Червона рута». Понад 900 музикантів із різних куточків України завітають на свої чотириденні змагання і, звісно, для них це буде особлива сторінка в життєписі власних професійних перемог. До речі, уперше за історію українського музичного ринку будуть нагороджувати не лише за творчий потенціал, а й за специфіку звукових експериментів. Визначати «кращий звук» візьметься Спілка звукорежисерів України.

Детальніше на http://muz-yarmarok.org.ua/

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024