Головна
>
Анонси
>

Extra Sound: Український інститут запускає відбір на польський шоукейс

Extra Sound: Український інститут запускає відбір на польський шоукейс

Український інститут анонсував другий шоукейс, на який відправить українських музикантів, у рамках програми Extra Sound. Ним став польський Enea Spring Break, що відбудеться 23-25 квітня у Польщі.

Попереду анонси ще двох шоукейсів. Подробиці програми Extra Sound за посиланням.

Конкурс для українських виконавців на фестиваль Enea Spring Break 2020 триватиме до 24 лютого 2020 року. Enea Spring Break Showcase Festival and Conference — найбільший музичний фестиваль та конференція для фахівців музичного середовища Польщі. На ньому матимуть змогу виступити чотири українські проєкти.

«Серед шоукейс-фестивалів, які ми обирали для програми Extra Sound, абсолютно логічно з’явилася Польща. По-перше, це стратегічний партнер України, по-друге, Польща —  фокусна країна діяльності Українського інституту. Та найголовніше — це велике поле можливостей для українських музикантів, яке потенційно може бути порталом на європейський ринок», — пояснює менеджерка музичних програм Українського інституту Світлана Ленченко.

Про важливість польського музичного ринку для України розповідає співзасновниця Music Export Ukraine Дарця Тарковська:

«Польський концертний ринок щороку відчутно зростає. Крім того, логістична близькість для турів та безвізовий режим між нашими країнами відкривають багато можливостей для наших артистів. Саме з метою підвищення їх потенціалу ми з Українським інститутом організуємо представлення української делегації та артистів на найбільшому шоукейс-фестивалі Польщі Enea Spring Break, на який щорічно приїжджає кілька десятків тисяч музичних прихильників та професійна музична спільнота».

Програма Extra Sound стартувала у січні прийомом заявок на міжнародний фестиваль The Great Escape (Великобританія). Переможців першого конкурсу британський фестиваль оголосить після 20 лютого 2020 року. Ми більше розповідали про неї тут.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024