Головна
>
Анонси
>

Alina Pash, Kalush та інші представлять свою творчість Північній Америці

Alina Pash, Kalush та інші представлять свою творчість Північній Америці

У ніч з 3 на 4 червня о 2:00 відбудеться Ukrainian Music Showcase на онлайн-платформі URGNT. Українські музиканти представлять свою творчість жителям Північної Америки. Виступи транслюватимуть онлайн з Торонто, Канада.

Відомо, що трансляцію підтримають також онлайн-спільноти української діаспори в Північній Америці, канадський журнал Maclean’s та Український фестиваль в Торонто.

У стрімі візьмуть участь декілька українських музичних проєктів, а саме Alyona Alyona, Tik Tu, Alina Pash, Balaklava Blues, Kalush, Fo Sho, Krutь. Також відбудеться додатковий лайв від Марка Галаневича (ДахаБраха) та Наталки Галаневич (DakhDaughters).

Засновником онлайн-платформи URGNT є Марко Марчик, музикант і продюсер гурту Balaklava Blues. Він розповів, що у 2019-му він запланував першу музичну конференцію у Торонто, на якій українські артисти будуть представлені північноамериканським продюсерам та букерам. Але через пандемію коронавірусу у світі формат прийшлося змінити.

«Ми вирішили зробити перший крок і представити нову українську музику в онлайні. Головною метою цього проєкту є популяризація артистів в онлайні та можливість нової форми комунікації з новими аудиторіями. Ідея долучити українських музикантів до проєкту URGNT належить моїй дружині, музикантці Марічці Марчик, реалізували ідею ми разом з нашою подругою та колегою з Києва Ольгою Чертковою та її агенцією Top Media Communication. Ми будемо працювати й розвивати проєкт онлайн та наживо, бо українська музика варта бути знаною в усьому світі», – розповів Марко Марчик.

Слідкувати за подією можна на сторінці у фейсбук.

Нагадаємо, що Україна стала членом європейської мережі експортних офісів EMEE. Що це означає – читайте у нашій новині.


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube. Підтримати проєкт можна тут!

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 годину тому
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024