Головна
>
Анонси
>

Время и Стекло вирішили зібрати Палац Спорту

Время и Стекло вирішили зібрати Палац Спорту

Один з найпопулярніших поп-гуртів України Время и Стекло нарешті вирішили спробувати підкорити Палац Спорту. Презентація концертної програми VISLOVO заплановано на 5 жовтня. Квитки можна придбати за посиланням.

Це не єдиний запланований наразі концерт Время и Стекло на цей рік в Україні. Весною вони планують зіграти в Одесі, Сумах, Вінниці, Ужгороді, Чернівцях, Дніпрі, Сєвєродонецьку, а також 9 серпня на фестивалі MRPL City. І є усі причини думати, що це не єдиний фестиваль, на якому їх можна буде почути.

Популярність дуету Наді Дорофєєвої та Олексія Завгороднього не перебільшена. Время и Стекло зараз основний артист лейблу Mozgi Entertainment. Наприклад, за результатами минулого року одразу два їхні кліпи потрапили до топ-10 найпопулярніших музичних відео на YouTube, ще дві (плюс дует Дорофєєвої з Монатіком) увійшли у 100 найпопулярніших пісень Apple Music, а премія M1 Music Awards вже втретє поспіль назвало їх гуртом року. Ми також не змогли пройти повз досягнення гурту і назвали Надю Дорофєєву артисткою року за версією нашої премії «Золотий фазан».

Нагадаємо, що Время и Стекло не єдині, хто цього року планує підкорити Палац Спорту. Раніше концерт там анонсував гурт ДахаБраха.

Фото: Facebook

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024