Головна
>
Анонси
>

Vivienne Mort оголосили місце проведення київського концерту. І тепер його не можна пропускати

Vivienne Mort оголосили місце проведення київського концерту. І тепер його не можна пропускати

Наприкінці березня Vivienne Mort відправиться у міні-тур Україною з новою спеціальною програмою. Усього вони зіграють у п’яти містах – Рівне (30 березня), Львів (31 березня), Дніпро (11 квітня), Харків (12 квітня) та Київ (17 травня). У Києві Vivienne Mort збираються зіграти у костелі Святого Миколая, відомому також як Національний будинок органної та камерної музики України. Квитки на київське шоу будуть у продажі з 25 лютого.

«Багатоголосся жило в спорудах зі спеціально вбудованою і продуманою акустикою, де воно мало максимальну силу впливу на тих, хто слухає і на тих, хто співає.

Мені завжди хотілося, щоб голоси на сцені були живі, а зали – правильні. Тому для нас вибір залу має велике значення. Разом з аранжувальником Романом Рєпкою ми зробили обробки пісень для Vivienne Mort з вокальним квартетом. А пізніше знайшли квартет, який чудово співає та відчуває наші пісні (я навіть плачу на репетиціях)», – поділились фронтвумен гурту Дана Заюшкіна.

Нагадаємо, що торік Vivienne Mort презентував альбом Досвід, який не лише очолив наш рейтинг найкращих лонгплеїв року, а й приніс команді звання найкращого гурту року за версією премії «Золотий Фазан». Також радимо вам прочитати наше останнє інтерв’ю з Даною Заюшкіною.

Фото: Facebook/Nadia Zelenskaya

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023