Головна
>
Анонси
>

Хто така Ariadna? Розповідаємо про лайнап Пожежі

Хто така Ariadna? Розповідаємо про лайнап Пожежі

7 квітня в межах майбутньої вечірки Пожежа, присвяченій українській електронній музиці, виступить Ariadna

Лірум є інформаційним партнером Пожежі, тож в цьому матеріалі ми розповімо, хто така Ariadna і чому варто відвідати її виступ на вечірці. Пожежа відбудеться 7 квітня о 16:00 в Малій Опері (Дегтярівська, 5) та збере яскравий лайнап з електронних музикантів. Квитки — за посиланням.

Хто це така?

Ariadna (справжнє імʼя Марія Свістєльнікова) — електронна виконавиця з Кривого Рогу, яка дебютувала у 2023-му році з піснею Agnec. Своїми піснями вона прагне заглиблюватися в духовні пошуки свого «я» та висловлювати свої почуття в моменти криз. 

«Музика стала ліками, і коли я перевірила їх на собі, зрозуміла,  що прийшов час дати їх людям» — каже Марія про свій проєкт.

За словами артистки, вона створила музичний проєкт чотири роки тому, прагнучи «змінити уявлення про українську електронну музику». Над саундом Ariadna працює з саундпродюсером 099®.

Agnec — меланхолійна робота, яку Mixmag Україна назвали зухвалим дебютом: «Винахідлива амплітуда поміж дрім-попом та хард-техно, щедро здобрена джангловими брейками, спонукає слухати Agnec знову і знову.» 

Згодом артистка представила трек Cyanide, який продовжив намічене першим релізом поєднання ніжного відчуженого вокалу та трансовим драм-н-бейсом.

«Крізь натхнення Crystal Castles, шепочу вам ніжно на вушко свої фантазії, тихо відсилаючись на ядерний вибух. В цій або можливо іншій альтернативній реальності.» — розповідає артистка про реліз. 

Релізний рік Ariadna завершила разом з чотиритрековим ЕР Звʼязок. Кожна пісня на релізі стала для Марії окремим шляхом самопізнання, а разом вони формують «цілісну картину внутрішнього світу, мозаїку душі». У треках знайшлося місце роздумам про людські взаємини, меланхолійну дійсність, віру у післявоєнне відродження та віднайдення себе у новій реальності.

Вартим уваги є підхід Марії до візуального стилю проєкту. Обкладинка Звʼязку вміщає в себе купу деталей, які вкладаються в загальну сенсову канву роботи, а кожен кліп — це атмосферний візуальний атракціон захопливих образів. 

«Обличчя не видно — воно розмите, провокує загадку, таємницю та невизначеність. Подвійний ефект лиця відображає загальнолюдські духовні пошуки, питання і відповіді всередині себе. Пісні у збірці запрошують глядача відкрити своє обличчя перед собою та іншими. Темний і розмитий фон означає сьогоднішню реальність, яка відштовхує від позитивних вібрацій, вводячи всіх у глибокий сон. Червоний силует означає світло, яке пробивається через темряву та випромінює надію на відродження та світле майбутнє. Він має відтінок крові, яка є знаком життя, але також стражданням від війни» — так артистка розповідає про обкладинку ЕР.

Наразі Ariadna нечасто грає наживо, тож Пожежа — унікальна можливість побачити один з перших виступів перспективної електронної артистки, а також ще чотирьох яскравих музикантів. Захід відбудеться у київській Малій Опері (Дегтярівська, 5) о 16:00. Квитки — за посиланням.


Читайте також: Хто такий Badwor7h? Розповідаємо про лайнап Пожежі


Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024